ABC Slovenského HospodárstvaZdravie a starostlivosť o telo
×

Zdravie a starostlivosť o telo - Firmy

Text je preložený automatickým prekladačom.

ZZM, spol. s r.o

Ponúkame kompletné logistické služby so zameraním na špecializované skladovanie a prepravu liečiv, zdravotníckeho materiálu, veterinárnych liekov. Sme k dispozícii od prevzatia tovaru na uloženie až do okamihu dodania tovaru na určené miesto.

Modřice,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...

KOPACHEM s.r.o.

Špecializujeme sa na vývoj, výrobu a distribúciu profesionálne upratovacej a čistiacej chémie produkt. značky Mr. PEPA. V našom sortimente nájdete univerzálne upratovacie a čistiace prostriedky, pracie prášky, aviváže, prípravky na podlahy, prípravky na umývanie riadu, na okná a zrkadlá, čistiace prostriedky do kúpeľne, prípravky na odmasťovanie, WC čističe, čistiace prostriedky na hrdzu a pod.

Brozany nad Ohří,  Kraj: Ústecký
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Ing. Jiří MODR

Naša firma sa zaoberá výrobou drevené hračky s názvom Klik-Klap. Jedná sa o unikátnu drevenú stavebnicu s cvočkami, ktorá podporuje kreativitu detí i dospelých. Urobí radosť všetkým bez rozdielu veku. Na našich internetových stránkach si môžete zaobstarať stavebnice, jej rôzne verzie, doplnkové aj náhradné diely pre rozšírenie a množstvo figúrok. Dajte priechod svojej fantázii a tvorte.

Mezouň,  Kraj: Středočeský
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Zakład Tworzyw Sztucznych "HAGMED" Zając i Tomaszewski Spółka Jawna

Hagmed je stredne veľká spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 1990. Boli sme výrobu produktov pre medicínu používané v intervenčnej kardiológii, cievnej chirurgie a urológie. Naším cieľom je úzko spolupracovať s lekármi, aby mohla plniť stále sa zvyšujúce požiadavky na zdravotníctvo prostredníctvom zavádzania nových produktov a technických riešení.

Rawa Mazowiecka,  Kraj: Łódzkie
Štát: pl Polsko Viac...

PRECÍZA, s.r.o.

Zaoberáme sa maloobchodným a veľkoobchodným predajom náradia a príslušenstva. Ponúkame ručné náradie dielenské, stavebné, záhradné, rezné a brúsne nástroje, meradlá a taktiež ochranné pracovné prostriedky a čistiace pasty na ruky. Do nášho e-shopu sme vybrali vzorku ponúkaných produktov. Na vyžiadanie Vám radi pošleme ponuku aj na náradie, ktoré ste v e-shope nenašli.

Senec,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

VĚRA NIŽNÍKOVÁ - NIMPEX

Zaoberáme sa predajom gumových výrobkov. Dodávame gumové rohože, nešmykľavé rohože do spŕch a vaní, zahrievacie fľaše, ochranné pracovné gumené rukavice a mnoho ďalšieho.

Hrádek nad Nisou,  Kraj: Liberecký
Štát: cz Česká republika Viac...

RAPETO, a.s.

Bezdružice,  Kraj: Plzeňský
Štát: cz Česká republika Viac...

VENCL SK s.r.o.

Už viac ako 16 rokov poskytujeme služby v oblasti podnikovej a profesionálnej hygieny. Dodávame kvalitné a spoľahlivé hygienické systémy v plastovom aj nerezovom prevedení a hygienický spotrebný materiál pre komerčné a podnikové priestory. Mimo iné zastupujeme aj nasledovných výrobcov BOBRICK, MEDICLINICS, WAGNER, MARPLAST.

Bratislava 3,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

VEGAS Group s.r.o.

Matrace - online obchod. Ortopedické matrace, zdravotné matrace. Taštičkové, latexové a pružinové matrace. Poradenstvo a odborné články. Predaj doplnkov na spanie, vankúšov, lamelových roštov a postelí.
Kompletný sortiment matracov Vegas pre zdravé spanie nájdete na našich internetových stránkach.

Praha 9 - Horní Počernice,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

REHA - ARNIKA s.r.o.

Špecializujeme sa na predaj prístroja acum, ktorý je určený pre meranie energetického stavu organizmu, meranie meridianových dráh a určenie rovnováhy organizmu. Tento prístroj acum dodávame vrátane príslušenstva. Ponúkame kurzy meridianových masážou pre nacvičenie masážou, zoznámenie s energetikou a rovnováhou tela a základy čínskej medicíny.

Horšovský Týn,  Kraj: Plzeňský
Štát: cz Česká republika Viac...

KEGEL

Sme odborníkmi v odbore výroby a predaja kúpacích sudov. Ponúkame drevené sudy najrôznejších rozmerov, sudy s plastovou vložkou, sudy s nerezovou vložkou s interným aj externým ohrevom, sudy Exclusive pre náročných zákazníkov, ale i záhradné sauny a horúce vane vykurované externým kotlíkom na drevo, a ďalšie potrebné príslušenstvo. Sudy Vám dovezieme za režijné ceny, kdekoľvek v SR, SK, D, A.

Staříč,  Kraj: Moravskoslezský
Štát: cz Česká republika Viac...