ABC Slovenského HospodárstvaZdravie a starostlivosť o telo
×

Zdravie a starostlivosť o telo - Firmy

Text je preložený automatickým prekladačom.

ZZM, spol. s r.o

Ponúkame kompletné logistické služby so zameraním na špecializované skladovanie a prepravu liečiv, zdravotníckeho materiálu, veterinárnych liekov. Sme k dispozícii od prevzatia tovaru na uloženie až do okamihu dodania tovaru na určené miesto.

Modřice,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...

KOPACHEM s.r.o.

Špecializujeme sa na vývoj, výrobu a distribúciu profesionálne upratovacej a čistiacej chémie produkt. značky Mr. PEPA. V našom sortimente nájdete univerzálne upratovacie a čistiace prostriedky, pracie prášky, aviváže, prípravky na podlahy, prípravky na umývanie riadu, na okná a zrkadlá, čistiace prostriedky do kúpeľne, prípravky na odmasťovanie, WC čističe, čistiace prostriedky na hrdzu a pod.

Brozany nad Ohří,  Kraj: Ústecký
Štát: cz Česká republika Viac...

A G B spol.s.r.o.

Dodávame zdravotnú obuv Apache a Arcopedico. V našom sortimente nájdete pracovné zdravotné papuče, obuv v šírke G, H, K, zdravotné vychádzkové topánky, pohodlnú koženú obuv dámsku aj pánsku, zdravotnú obuv s podpätkami, zdravotnú obuv s anatomickou stielkou a mnoho ďalšieho. Ponúkame celoročnú koženú zdravotnú obuv, ale aj zdravotnú obuv v jarnej a jesennej kolekcii.

Černošice,  Kraj: Středočeský
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Ing. Jiří MODR

Naša firma sa zaoberá výrobou drevené hračky s názvom Klik-Klap. Jedná sa o unikátnu drevenú stavebnicu s cvočkami, ktorá podporuje kreativitu detí i dospelých. Urobí radosť všetkým bez rozdielu veku. Na našich internetových stránkach si môžete zaobstarať stavebnice, jej rôzne verzie, doplnkové aj náhradné diely pre rozšírenie a množstvo figúrok. Dajte priechod svojej fantázii a tvorte.

Mezouň,  Kraj: Středočeský
Štát: cz Česká republika Viac...

ALOEMED s r.o.

Venujeme sa pestovaniu, výrobe a predaju produktov z aloe vera - vyrábame balzamy, výnimočný výluh a mydlá s esenciálnymi olejmi. Pri výrobe používame len stopercentné prírodné suroviny, ktoré neobsahujú žiadne konzervanty a farbivá. Ide o 100% prírodné, certifikované produkty, založené na báze rastlinných olejov, včelích produktov a čerstvej dužiny z aloe.

Senec,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Zakład Tworzyw Sztucznych "HAGMED" Zając i Tomaszewski Spółka Jawna

Hagmed je stredne veľká spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 1990. Boli sme výrobu produktov pre medicínu používané v intervenčnej kardiológii, cievnej chirurgie a urológie. Naším cieľom je úzko spolupracovať s lekármi, aby mohla plniť stále sa zvyšujúce požiadavky na zdravotníctvo prostredníctvom zavádzania nových produktov a technických riešení.

Rawa Mazowiecka,  Kraj: Łódzkie
Štát: pl Polsko Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Vitus

Už niekoľko rokov sme sa presadzovať na poľskom trhu pre prírodnej kozmetiky. Tieto starostlivosť o pokožku, podporuje obranné mechanizmy organizmu, spracováva liečbu, zmiernenie bolesť alebo nepohodlie znižujúce závažnosť rizika. Musíme ponúknuť produkty pre tvár, telo, vlasy, ruky a nechty, rovnako ako nohy a chodidlá. Dostupné kozmetika je prostý škodlivých látok. Pozývame Vás k spolupráci!

Łódź (Łódź-Śródmieście),  Kraj: Łódzkie
Štát: pl Polsko Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

" PROTEINA " Wytwórnia Naturalnych Białek

Špecializujeme sa na výrobu vláknitých proteínov živočíšneho pôvodu v prírodnej a hydrolyzuje. Sme biologicky účinné látky v kozmetike - kolagén, elastín, keratínu, a hodváb. Celá ponuka je k dispozícii na webových stránkach spoločnosti. Pozývame Vás k spolupráci!

Łódź (Łódź-Bałuty),  Kraj: Łódzkie
Štát: pl Polsko Viac...

KARS, spol. s r.o.

Zaoberáme sa predajom elektromotorov Siemens a Atas, prevodoviek, ventilátorov, elektroinštalačného materiálu, pracovných odevov, obuvi - zdravotníckej obuvi, remeselníckych potrieb a textilnej metráže.

Brno,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...

PRECÍZA, s.r.o.

Zaoberáme sa maloobchodným a veľkoobchodným predajom náradia a príslušenstva. Ponúkame ručné náradie dielenské, stavebné, záhradné, rezné a brúsne nástroje, meradlá a taktiež ochranné pracovné prostriedky a čistiace pasty na ruky. Do nášho e-shopu sme vybrali vzorku ponúkaných produktov. Na vyžiadanie Vám radi pošleme ponuku aj na náradie, ktoré ste v e-shope nenašli.

Senec,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

VĚRA NIŽNÍKOVÁ - NIMPEX

Zaoberáme sa predajom gumových výrobkov. Dodávame gumové rohože, nešmykľavé rohože do spŕch a vaní, zahrievacie fľaše, ochranné pracovné gumené rukavice a mnoho ďalšieho.

Hrádek nad Nisou,  Kraj: Liberecký
Štát: cz Česká republika Viac...