ABC Slovenského HospodárstvaTextil a obuv
×

Textil a obuv - Firmy

TFP universal a.s.

Praha 6 - Přední Kopanina,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

Vítek Rostislav - Plavecké vybavení

Zaoberáme sa predajom rekreačných a športových plaveckých potrieb a vybavenia. Ponúkame tiež zákazkovú výrobu plaveckých potrieb priamo na mieru zákazníka. Dodávame rekreačné a pretekárske plavky, plavecké čiapky, športové batohy, tašky a vrecia, plavecké okuliare, plaveckú kozmetiku, šnorchle, nosné štipce, plavecké záťažové pomôcky, vodeodolné vaky, športové sťahovacie vrecia a mnoho ďalšieho.

Brno - Lesná,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

EV - DAM Henryk Pokora

Sme spoločnosť, ktorá vyrába riadu. Ponúkame rákosie prípad pre utierky, servítky, obrusy, bežci, pätného ložiska, a musíme zbierky relevantné pre nadchádzajúce sviatky. Naše výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ako je bavlna, ľan, a polyesterových vlákien. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou.

Głogów,  Kraj: Dolnośląskie
Štát: pl Polsko Viac...

STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.

Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v oblasti predaja technológií pre pieskovanie, lakovanie a metalizáciu určených pre profesionálne použitie. Obchodno-technické zastúpenie a silné zázemie Dürr Systems Czech Republic a.s. a CONTRACTOR GmbH.

Lehota,  Kraj: Nitriansky
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Zakład Przetwórstwa Czyściwa Technicznego Seweryn Rosa

Naša firma sa zaoberá predajom použitých odevov a výroba bavlnených tkanín a technické biele a farebné. Naša firma má vlastnú dopravu, ktorá umožní ľahšie kontakt so zákazníkom. Naša firma poskytuje svojim zákazníkom self-triedenie oblečenia. Aj v našej ponuke máme Predaj oblečenia a lôžkoviny tabuľky.

Krotoszyn,  Kraj: Wielkopolskie
Štát: pl Polsko Viac...

Objekta spol. s r.o.

Vo firme Objekta sa zaoberáme dodávkou nábytku pre kaviarne, reštaurácie, hotely, penzióny a bary. Ponúkame veľký výber stolov, stoličiek, kresiel, taburetiek, postelí, roštov, matracov, lavíc a sedacích súprav. Okrem toho máme v sortimente aj exteriérové látky. Celý katalóg nájdete na našich webových stránkach.

Bratislava 2,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Liard Przemysław Piotrowski

Sme výrobca športového oblečenia pre mužov a ženy. Naše výrobky sú vhodné na školenia a každodenné nosenie. Dodávame originálne a unikátny dizajn. Snažíme sa spojiť moderný a očarujúce štýl s vysoko kvalitných materiálov a zároveň zabezpečiť prijateľnú cenu. Budeme radi, ak nájdete na webových stránkach našej spoločnosti! Začnite trénovať s nami!

Łódź (Łódź-Polesie),  Kraj: Łódzkie
Štát: pl Polsko Viac...

ProfiTep

Poskytujeme profesionálne tepovacie služby v Bratislave. Máme bohaté skúsenosti s hĺbkovým čistením interiérov automobilov, kobercov a čalúneného nábytku vrátane koženého. Naše služby si môžete objednať aj cez víkend či vo sviatok. Vyhovieme vám tiež s večerným termínom. Všetky naše služby nájdete na našom webe.

Bratislava 2,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Zakład konfekcyjny EWA Klepacz Ewa

Sme prítomní na poľskom trhu, a Európa. Vyrábame oblečenie pre bábätká a deti. Naše výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitného mäkkého materiálu pre telo. Máme širokú škálu farieb a vzorov, ktoré robí šaty sú vhodné pre chlapcov i dievčatá. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou.

Radom,  Kraj: Mazowieckie
Štát: pl Polsko Viac...

Michaela Jeklová - Krejčovství

Ponúkame zákazkové šitie látkových aj kožených vecí a vykonávanie opráv odevov aj kožených. Šijeme blúzky, sukne kostýmy, šaty, nohavice, bundy, kabáty, spoločenské a svadobné šaty, kabelky a iné doplnky na Vaše prianie. Navrhujeme a vyrábame strihy podľa Vašich prianí.

Frýdek - Místek,  Kraj: Moravskoslezský
Štát: cz Česká republika Viac...

KARS, spol. s r.o.

Zaoberáme sa predajom elektromotorov Siemens a Atas, prevodoviek, ventilátorov, elektroinštalačného materiálu, pracovných odevov, obuvi - zdravotníckej obuvi, remeselníckych potrieb a textilnej metráže.

Brno,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...