ABC Slovenského HospodárstvaStavebníctvoZemné a výkopové práce
×

Zemné a výkopové práce - Firmy

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Špecializujeme sa na zámočnícku výrobu, laserové pálenie, stavebné zámočníctvo a najrôznejšie stavebné práce vrátane zemných a terénnych úprav. Zhotovujeme a dodávame sklenené a kovové konštrukcie, ploty a výplne plotov, zábradlia, vonkajšie a interiérové schodisko, kovový a nerezový nábytok, murované ploty, drevené pergoly, zámkovú dlažbu ai. Zabezpečujeme komplexnú správu a údržbu budov.

Praha 4 - Braník,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma sa zaoberá medzinárodnou kamiónovou dopravou, autodopravou, zemnými a búracími prácami či recykláciou sute zo stavieb. Ďalej sa špecializujeme na prepravu nadrozmerných nákladov, prepravu sypkých materiálov, skládku a odvoz zeminy alebo terénne úpravy pozemku. Sme držiteľmi mnohých certifikátov. Zabezpečujeme upratovanie komunikácií.

Bělotín,  Kraj: Olomoucký
Štát: cz Česká republika Viac...

F-G stav, s.r.o.

Sme stavebná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na stavebné práce, rekonštrukčné práce a výstavbu rodinných domov na kľúč. Všetky stavebné práce vykonávame v rámci celej Slovenskej republiky i Rakúska. Ponúkame stavebné práce, rekonštrukčné práce, prípravné a dokončovacie stavebné práce menšieho rozsahu, zemné a terénne práce, realizáciu hrubej stavby i služby stavebného dozoru.

Bratislava 5,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Georadar Anna Groffik

Naša firma sa zaoberá rôznymi druhmi výskumu a použitie rôznych metód práce. Výskum, že sa vychádza z vnútra krajiny. Sme odborníci v oblasti geofyzikálnych prieskumov geologických, inžinierstva, ochrany životného prostredia a archeológiu. Používame zariadenie, ktoré pomocou radarových antén vo vysokom rozlíšení ukazuje vnútro krajiny, a jeho inklúzia.

Wilczyce,  Kraj: Dolnośląskie
Štát: pl Polsko Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Specjalistyczny Zakład Robót Budowlano-Wiertniczych "EURO-WIERT" Sp. z o.o.

Firma poskytuje služby v nasledujúcich oblastiach: horizontálne vŕtanie HDD, získavanie tepla GRD technológií na pohon tepelných čerpadiel, fotovoltaiky a geotechnických prác studniarskich. Máme odborný personál, ktorý vždy prispôsobí potrebám potencionálneho zákazníka. Máme teraz dôvery medzi podnikmi a spotrebiteľmi.

Tarnobrzeg,  Kraj: Podkarpackie
Štát: pl Polsko Viac...

Július Michalik

Sme firma s dlhoročnou tradiciou a zaoberame sa kopanim nových studní vpriemere 100cm, čistenim starých a dlho nepoužívanych studní.

Výčapy - Opatovce,  Kraj: Nitriansky
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Radoslav Švec - ZEMPRA

Zemné, stavebné, demolačné, výkopové práce, strechy, krovy, rekonštrukcie v Žarnovici a jej okolí.

Horné Hámre,  Kraj: Banskobystrický
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Marek Smutný

Zemné a výkopové práce.

Trenčín 5,  Kraj: Trenčiansky
Štát: sk Slovenská republika Viac...

PURA, spol. s r.o.

Preprava a likvidácia odpadu, sanácie, legislatívny servis, výkopové práce, azbest (demontáž a likvidácia), odlesňovanie/terénne úpravy.

Dunajská Streda,  Kraj: Trnavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

WC Expres s.r.o.

Prenájom a servis mobilných WC. Prenájom mobilného oplotenia. Zabezpečovanie kulturných, športových a spoločenských podujatí. Vývozi a servis žúmp.

Žilina 9,  Kraj: Žilinský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

DOBIAS HAMMER s.r.o.

Pretláčanie oceľových chráničiek, preprava dodávkou do 3,5 t, práce s hydraulickou rukou, preprava nákladným vozidlom, výkopové práce.

Kremnica,  Kraj: Banskobystrický
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Jaroslav Ryšavý

Společnost provozuje prípravné práce k realizácii stavby, dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Hronský Beňadik,  Kraj: Banskobystrický
Štát: sk Slovenská republika Viac...