ABC Slovenského HospodárstvaStavebníctvoStavebné materiály
×

Stavebné materiály - Firmy

KORN s.r.o.

Kostelec na Hané,  Kraj: Olomoucký
Štát: cz Česká republika Viac...

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábame a montujeme protiprievanové clony pevné či mobilné, farebné či priehľadné. Ďalej ponúkame kyvné vráta, u ktorých tvorí výplň transparentné mäkčené PVC (farebné i s mriežkovou výplňou). Inštalujeme rýchlonavíjacie vráta.Dodávame priehľadné aj nepriehľadné posuvné steny z pružných netrieštivých materiálov. Zacloníme ľubovoľné plochy-od malých technologických prestupov až po žeriavové dráhy.

Ostrava - Moravská Ostrava,  Kraj: Moravskoslezský
Štát: cz Česká republika Viac...

VOSA - MVS, s.r.o.

Bystřice u Benešova,  Kraj: Středočeský
Štát: cz Česká republika Viac...

CleanProfi s.r.o.

Ponúkame profesionálne upratovacie služby. Zabezpečujeme upratovanie administratívnych a výrobných priestorov, rodinných domov a bytov, spoločných priestorov, obytných domov a správcovských firiem. Pre investorov a stavebné firmy realizujeme komplexné upratovanie nových objektov pred kolaudáciou. Taktiež ponúkame pravidelné alebo jednorazové tepovanie kobercov a znečistených plôch.

Bratislava 1,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

ICF Block s.r.o.

Špecializujeme sa na výrobu a predaj jedinečného stavebného systému prostredníctvom ICF blokov. ICF bloky predstavujú nový spôsob nízkoenergetických ekologických stavieb s maximálnym dôrazom na úsporu energie. Stavebný systém ICF blokov prináša skutočné výhody, flexibilitu, tepelný výkon, jednoduchosť použitia, rýchlosť výstavby a efektivitu nákladov.

Bratislava 3,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

FERROMET a.s. divize HESCO

Nákup a predaj hutníckych materiálov. Výroba kontajnerov, rámových aj rúrkových lešení a oceľových konštrukcií. Ponuka pozinkovaných a valcovaných plechov, trapézových profilov, ťahanej a valcovanej ocele.

Otrokovice,  Kraj: Zlínský
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

"LUXAR" - Ireneusz Bogdalin

Ponúkame na predaj vysoko kvalitné stavebné materiály. V našich predajov mať: maskovacie fólie, pásky, peny, a všetky druhy nástrojov. S dlhoročnými skúsenosťami v odbore sme si dobrú povesť medzi zákazníkmi z poľského trhu aj v zahraničí. Celá rada máme na sklade. Pozývame vás k spolupráci s nami!

Poznań (Poznań-Wilda),  Kraj: Wielkopolskie
Štát: pl Polsko Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

F.H.U. Elżbieta Perz

Špecializujeme sa na stavebných služieb. Sme si vedomí služby: likvidácia azbestu dekarski stolárstvo, výroba, demolácia budov, rovnako ako predaj stavebných materiálov. Použitím našej ponuke máte zaručené, spoľahlivý a odolný výkon pre nadchádzajúce roky. Skúsený a kompetentný personál je profesionálne poradenstvo.

Ostrów Wielkopolski,  Kraj: Wielkopolskie
Štát: pl Polsko Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Carpe Diem Adam Kowalewicz

Naša ponuka zahŕňa plastové okná, drevené a hliníkové; typické a atypické. Okrem toho máme širokú škálu príslušenstva a doplnkov okno, ktoré zlepšia funkčnosť, spoľahlivosť a estetiku ponúkol okná. Sortiment zahŕňa vonkajšie dvere a vnútorné parapety, garážové brány, záclonové systémy namontované dovnútra a von.

Wrocław (Wrocław-Fabryczna),  Kraj: Dolnośląskie
Štát: pl Polsko Viac...

SLOVFORNET.SK, a.s.

Zaoberáme sa výrobou -protipožiarnych dverí a zasklených systémov, hliníkových stien a hliníkových fasád, zimných záhrad, odvetrávaných fásád.

Námestovo,  Kraj: Žilinský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

STAVAK s.r.o.

Najdôležitejšou výhodou stavebného systému IZOLOX sú tepelno-izolačné vlastnosti.

Komárno 1,  Kraj: Nitriansky
Štát: sk Slovenská republika Viac...