ABC Slovenského HospodárstvaStavebníctvoStavebné materiály
×

Stavebné materiály - Firmy

ANAVEK spol. s r.o.

Dovozca pre SR: strešné okná, podkrovné schody a strešné výlezy FAKRO, strešné fólie AlfaFOL, AlfaTOP, COROTOP, STROTEX, TYVEK a JUTA. Kompletný strešný sortiment pre strešné krytiny ALFA, ventilačné turbíny LOMANCO a komínové hlavice DARCO.

Bardejov,  Kraj: Prešovský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

IZOLACTIVE, a.s.

Sme špecialisti na výrobu a vývoj tepelnoizolačných materiálov. Ponúkame tenkostennú tepelne izolačnú omietku ThermoPRIM pre vnútorné i vonkajšie použitie, penetračný náter ThermoPRIM FIX, ako najvhodnejší variant podkladového povrchu, a nezabúdame ani na špeciálne potreby priemyselného odvetvia, pre ktoré sme vyvinuli tepelne izolačný a termoreflexný náter pre horúce povrchy ThermoPRIM+.

České Meziříčí,  Kraj: Královéhradecký
Štát: cz Česká republika Viac...

KORN s.r.o.

Kostelec na Hané,  Kraj: Olomoucký
Štát: cz Česká republika Viac...

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábame a montujeme protiprievanové clony pevné či mobilné, farebné či priehľadné. Ďalej ponúkame kyvné vráta, u ktorých tvorí výplň transparentné mäkčené PVC (farebné i s mriežkovou výplňou). Inštalujeme rýchlonavíjacie vráta.Dodávame priehľadné aj nepriehľadné posuvné steny z pružných netrieštivých materiálov. Zacloníme ľubovoľné plochy-od malých technologických prestupov až po žeriavové dráhy.

Ostrava - Moravská Ostrava,  Kraj: Moravskoslezský
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Malesa Pokrycia Dachowe Sp. z o.o. Sp. k.

Ponúkame na predaj kovová konštrukcia, lichobežníkové, strešná krytina, panely a dažďovej vody. Všetky produkty sú vyrobené z kvalitných výrobkov. S kvalifikovaným personálom sme si vysokú reputáciu u zákazníkov na poľskom trhu aj v zahraničí. Snažíme sa zabezpečiť, aby bol zákazník spokojný s výrobkami, ktoré kúpil.

Kalisz,  Kraj: Wielkopolskie
Štát: pl Polsko Viac...

VOSA - MVS, s.r.o.

Bystřice u Benešova,  Kraj: Středočeský
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

EWMAR Dachy - Wawrzyniak

Náš sortiment zahŕňa vysoko kvalitné kovová strešné tašky, oceľ, lichobežníkové, šindle, decht papier, bitumenové, vysoko kvalitné obklady, odkvapy a iné systémy. Ponuka zahŕňa aj špičkové riešenia pre všeobecnú konštrukciu a ceste. Jedná sa o alternatívy k tradičnému, často nestabilné a zastaranou technológiou. Pozrite sa na našich webových stránkach.

Kalisz,  Kraj: Wielkopolskie
Štát: pl Polsko Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

GSB Maria Kukla

Naša firma sa zaoberá predajom a prenájom hliníkového lešenia. Máme široký sortiment stavebných materiálov, ktoré sú nevyhnutné pre prácu a investičných predpisov. V našej ponuke debniacich nosníkov a nadácií, hliníková lešenia a strechy, oplotenia a výrobky pre oplotenie, stavebné žľaby, rebríky, siete a plachty. Pozývame vás k spolupráci.

Głogów,  Kraj: Dolnośląskie
Štát: pl Polsko Viac...

CleanProfi s.r.o.

Ponúkame profesionálne upratovacie služby. Zabezpečujeme upratovanie administratívnych a výrobných priestorov, rodinných domov a bytov, spoločných priestorov, obytných domov a správcovských firiem. Pre investorov a stavebné firmy realizujeme komplexné upratovanie nových objektov pred kolaudáciou. Taktiež ponúkame pravidelné alebo jednorazové tepovanie kobercov a znečistených plôch.

Bratislava 1,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

ICF Block s.r.o.

Špecializujeme sa na výrobu a predaj jedinečného stavebného systému prostredníctvom ICF blokov. ICF bloky predstavujú nový spôsob nízkoenergetických ekologických stavieb s maximálnym dôrazom na úsporu energie. Stavebný systém ICF blokov prináša skutočné výhody, flexibilitu, tepelný výkon, jednoduchosť použitia, rýchlosť výstavby a efektivitu nákladov.

Bratislava 3,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Skandpol Eksport Kamila Czoska-Brechelke

Predávame a vývoz stavebných materiálov, ako sú strešné krytiny, okien, strechy a fasády, odkvapové žľaby, stavebnej chémie a betonárskej ocele. Naši zamestnanci vám radi poskytnú všetky informácie o produktoch a vývozných postupov. Máme sa vyznačujú profesionalitou, spoľahlivosť a individuálny prístup k zákazníkovi. Prioritou je spokojnosť zákazníka a dochvíľnosť

Rumia,  Kraj: Pomorskie
Štát: pl Polsko Viac...

de ADDA s.r.o.

Zaoberáme sa realizáciou stavebných hliníkových, oceľových a nerezových konštrukcií. Ďalšou našou významnou aktivitou je dodávka a montáž oceľových a hliníkových výplní otvorov vrátane protipožiarnych a presklených fasád, opláštenia budov.
Poskytujeme komplexné služby od konzultácie pri optimálnom riešení konštrukcie, cez zabezpečenie statického výpočtu, až po konečnú realizáciu konštrukcií.

Bratislava 3,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

FERROMET a.s. divize HESCO

Nákup a predaj hutníckych materiálov. Výroba kontajnerov, rámových aj rúrkových lešení a oceľových konštrukcií. Ponuka pozinkovaných a valcovaných plechov, trapézových profilov, ťahanej a valcovanej ocele.

Otrokovice,  Kraj: Zlínský
Štát: cz Česká republika Viac...