ABC Slovenského HospodárstvaStavebníctvoŠpeciálne stavby
×

Špeciálne stavby - Firmy

ELEKTRO - HARAMIA s.r.o.

Slovenský výrobca kioskových trafostaníc s vyše 20-ročnou tradíciou. V SR a ČR viac ako 4 000 projektov, záručná doba 5 rokov a 3 roky na technologické vybavenie. Spoločnosť poskytuje nepretržitý 24-hodinový záručný a pozáručný servis aj v ČR.

Lozorno,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

TORAMOS, s.r.o.

Český Těšín,  Kraj: Moravskoslezský
Štát: cz Česká republika Viac...

Wittner Haus spol. s r.o.

Zaoberáme sa návrhom a realizáciou panelových prefabrikovaných montovaných stavieb - drevostavieb. Špecializujeme sa na výrobu a predaj väzníkových konštrukcií, montovaných drevostavieb, bungalovov či drevených nosných konštrukcií. Zabezpečujeme návrh a výrobu všetkých troch základných typov drevených nosných konštrukcií.

Nitra 1,  Kraj: Nitriansky
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Malesa Pokrycia Dachowe Sp. z o.o. Sp. k.

Ponúkame na predaj kovová konštrukcia, lichobežníkové, strešná krytina, panely a dažďovej vody. Všetky produkty sú vyrobené z kvalitných výrobkov. S kvalifikovaným personálom sme si vysokú reputáciu u zákazníkov na poľskom trhu aj v zahraničí. Snažíme sa zabezpečiť, aby bol zákazník spokojný s výrobkami, ktoré kúpil.

Kalisz,  Kraj: Wielkopolskie
Štát: pl Polsko Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

FIRMA "OSSES"

Naša firma sa zaoberá navrhovaním a montážou objektov z panelov. Tiež Vyrábame oceľové konštrukcie, okenné rámy a dverové hliníka a PVC. Ďalej poskytujeme zámočnícke služby na objednávku zákazníka. Naším cieľom je rýchle implementácie, bezpečnosti, estetiky a predovšetkým spokojnosť zákazníkov. Objednávky sú vykonávané v súlade s presnosť.

Nieczajna,  Kraj: Wielkopolskie
Štát: pl Polsko Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

F.P.U. KAZMET - Kazimierz Kwaśniewski

Sme servis montáže, montáže, meranie, odovzdávacie protokoly, ako aj služby súvisiace s inštaláciou v skladoch. Personál vyškolený personál vykonáva svoju prácu včas. Snažíme sa, že ste boli spokojní so službami, ktorú vykonávajú. Našou prioritou je spoľahlivosť pre zákazníka. Srdečne Vás pozývame k spolupráci s nami!

Żyrardów,  Kraj: Mazowieckie
Štát: pl Polsko Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

GSB Maria Kukla

Naša firma sa zaoberá predajom a prenájom hliníkového lešenia. Máme široký sortiment stavebných materiálov, ktoré sú nevyhnutné pre prácu a investičných predpisov. V našej ponuke debniacich nosníkov a nadácií, hliníková lešenia a strechy, oplotenia a výrobky pre oplotenie, stavebné žľaby, rebríky, siete a plachty. Pozývame vás k spolupráci.

Głogów,  Kraj: Dolnośląskie
Štát: pl Polsko Viac...

GRADIOR, spol. s r.o.

Špecializujeme sa na navrhovanie a realizáciu divadelných priestorov a techniky pre kiná, kultúrne aj multifunkčné zariadenia. Realizujeme divadelné osvetlenie, elektroakustiku, mechanizáciu javiska pre hornú i dolnú sféru. Dodávame divadelnú techniku, divadelné rekvizity, látkové vybavenie apod. Zabezpečujeme zateplenie fasád domov a aj rekonštrukcie balkónov a lodžií.

Brno,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

OMNI-BUD Gródek

Sme spoločnosť zaoberajúca sa moderné riešenia v oblasti veže technológií, a my sme sa špecializovali personál a zariadenia potrebné pre montáž komínových systémov, vetrania a tepelnou izoláciou. Vykonávame renovácie a modernizácia existujúcich zariadení, komín a vykonávať vŕtanie otvorov do betónových stien a železobetónu.

Ksawerów,  Kraj: Łódzkie
Štát: pl Polsko Viac...

HALY-SKLADY.cz

Ponúkame oceľové montované haly a prístrešky, staršie i nové. Vykupujeme staršie nepotrebné haly. Ďalej sa špecializujeme na oceľové konštrukcie, zabezpečujeme ich výrobu, predaj, montáž, demontáž, dopravu a výstavbu. Zároveň poskytujeme poradenskú pomoc záujemcom o haly. Vďaka dlhoročným skúsenostiam zabezpečujeme prvotriedne služby v obore. Presvedčte sa sami a kontaktujte nás. Tešíme sa.

Praha 3 - Žižkov,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

ŠTUKA - BURIAN

Špecializujeme sa na štukatérske práce. Dodávame interiérové sadrové lišty a prvky a zatepľovacie fasádne ozdobné profily. Realizujeme omietky, ktoré napodobňujú prírodné materiály, rôzne dekoratívne úpravy a zlátenie sadrových štukatérskych prvkov. Kompletnú ponuku poskytovaných služieb nájdete na našich internetových stránkach.

Bratislava 1,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

de ADDA s.r.o.

Zaoberáme sa realizáciou stavebných hliníkových, oceľových a nerezových konštrukcií. Ďalšou našou významnou aktivitou je dodávka a montáž oceľových a hliníkových výplní otvorov vrátane protipožiarnych a presklených fasád, opláštenia budov.
Poskytujeme komplexné služby od konzultácie pri optimálnom riešení konštrukcie, cez zabezpečenie statického výpočtu, až po konečnú realizáciu konštrukcií.

Bratislava 3,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...