ABC Slovenského HospodárstvaStavebníctvoPodlahy a podhľady
×

Podlahy a podhľady - Firmy

Arnošt Novák

Roudnice nad Labem,  Kraj: Ústecký
Štát: cz Česká republika Viac...

MM - PRAHA s.r.o.

Prevádzkujeme veľkoobchod i maloobchod s kompletným sortimentom pre podlahárov, maliarov, obkladačov, tiež pre zatepľovanie budov. Ponúkame dodávku a realizáciu podlahových krytín. Zabezpečujeme liate podlahy, drevené či laminátové podlahy. Zabezpečujeme interiérové a fasádne tmely či farvy, epoxidové hmoty, penetrácie na podlahy, lepidlá na podlahy, dlažbu alebo obklady, nátery na kov a drevo ai.

Praha 10 - Strašnice,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

Roman Feitl - Roman mont

Zaoberáme sa dodávkou a montážou podláh, drevených parkiet, kobercov, interiérových a vchodových dverí. Ponúkame široký sortiment výrobkov určených na povrchovú úpravu, ošetrovanie a renovácie parkiet, podláh a všetkých podlahovín - laky, tmely, oleje, vosky, ošetrovacie prostriedky, nivelačné hmoty, čistiace prostriedky, epoxidové nátery na priemyselné podlahy. Realizujeme i brúsenie parkiet.

Bratislava 59,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

PURUPLAST, a. s.

Zaoberáme sa spracovaním a recykláciou plastových odpadov, výrobou kvalitných plastových polotovarov aj finálnych produktov. Ponúkame zatrávňovacie dlažbu, kompostéry, plastové drviny, aglomeráty, regranuláty a vrecia. Špecializujeme sa na spevňovanie povrchov.

Uherské Hradiště,  Kraj: Zlínský
Štát: cz Česká republika Viac...

BOZIN, spol.s r.o.

Zaoberáme sa predajom a profesionálnou montážou rôznych druhov podláh. Ponúkame drevené parkety, plávajúce drevené i laminátové podlahy, vinylové podlahy, korkové podlahy, parkety z exotických drevín, obloženia bazénov a terás, interiérové dvere a zárubne. Taktiež ponúkame lepidlá, laky, prípravky na údržbu podláh a ďalší doplnkový tovar.

Pezinok 1,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

RENOVUM spol. s r. o.

Naša spoločnosť vykonáva kompletnú stavebnú činnosť od rozsiahlych realizácií stavieb až po rekonštrukcie domov i bytov. Realizujeme výstavby murovaných rodinných domov, rekonštrukcie domu i bytu, rekonštrukcie kúpelne, rekonštrukcie bytového jadra, elektroinštalácie. Pri rekonštrukcií vykonáme obhliadku pôvodného stavu, zameranie skutkového stavu, bezplatnú a nezáväznú cenovú ponuku.

Prečín,  Kraj: Trenčiansky
Štát: sk Slovenská republika Viac...

RAVA GROUP, s.r.o.

Stavebná spoločnosť, ktorej zameraním je výstavba rodinných domov, rekonštrukcie bytov a jadier, rekonštrukcie rodinných domov, elektroinštalačné práce, vodoinštalačné a montáž kúrenia. Vykonávame i montáž plastových okien, žalúzií a sietí proti hmyzu. Služby v stavebníctve ponúkame súkromných osobám i podnikateľským subjektom. Ponúkame kvalitné a overené služby s dlhoročnými skúsenosťami.

Tomášov,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

BERGSTAV-HOLDING s.r.o.

Realizujeme kompletné aj čiastkové rekonštrukcie interiérov i exteriérov - rekonštrukcie bytov, domov a nebytových priestorov (napr. rekonštrukcie firemných sídiel). Taktiež sa venujeme výstavbe obytných objektov - výstavba rodinných víl a domov. Našim klientom ponúkame 3D vizualizácie a súčasťou našej práce je non-stop poradenstvo. Spolupracujeme s kvalitnými a flexibilnými firmami.

Bratislava 2,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Ing. Július Gaál - G-stav servis

V spoločnosti G-stav servis ponúkame rôzne druhy tieniacej techniky. Vybrať si môžete žalúzie, rolety alebo markízy. Leto vám spríjemnia sieťky proti hmyzu. Náš sortiment zahŕňa aj vchodové a interiérové dvere, parkety a plastové okná. Kompletnú ponuku nájdete na našom webe.

Pezinok,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Pálešová Soňa - TAFOS

Zaoberáme sa predajom tapiet, samolepiacich fólií, polystyrénových stropných líšt a príslušenstva. Venujeme sa i návrhom a realizáciou tapiet vysokej kvality. Naša spoločnosť je dovozcom tapiet firmy Marburg pre Slovenskú republiku. Poskytujeme aplikačný servis a zabezpečujeme úpravu podkladov. Samozrejmosťou je odborná pomoc pri výbere vhodných tapiet, fólií či stropných líšt.

Bratislava 5,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

TOREX - PODLAHY, s.r.o.

Špecializujeme sa na finálne povrchové úpravy priemyselných podláh. Vieme navrhnúť podlahy, ktoré najviac vyhovujú zaťaženiu a prevádzke pri zohľadnení ekonomických požiadaviek zákazníka. Samozrejmosťou je bezplatná obhliadka staveniska, konzultácia a poradenstvo.

Trnava 1,  Kraj: Trnavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Haffner, s.r.o.

Výroba a realizácia liatych podláh, penobetónových a samonivelačných poterov na báze sadry, penobetónov a polystyrénbetónov, rekonštrukcie liatych podláh.

Modra,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

UNIPARKET s.r.o.

Zaoberáme sa výrobou, dodávkou a montážou drevených podláh v interiéri a exteriéri. Vyrábame dubové palubovky, parketové podlahy, drevené podlahy do kúpeľní, drevené terasové podlahy, drevené podlahy do telocviční, schodiskové stupne a podesty z dreva. Taktiež zabezpečujeme profesionálne brúsenie a renovácie parkiet.

Žilina 3,  Kraj: Žilinský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

FIMLUX s.r.o.

Firma má viac ako 15 rokov skúsenosti s montážami exteriérových terás a interiérových podláh. Radi vám zašleme katalóg našich referencií.

Liptovský Mikuláš 1,  Kraj: Žilinský
Štát: sk Slovenská republika Viac...