ABC Slovenského HospodárstvaStavebníctvoMontované stavby
×

Montované stavby - Firmy

Wittner Haus spol. s r.o.

Zaoberáme sa návrhom a realizáciou panelových prefabrikovaných montovaných stavieb - drevostavieb. Špecializujeme sa na výrobu a predaj väzníkových konštrukcií, montovaných drevostavieb, bungalovov či drevených nosných konštrukcií. Zabezpečujeme návrh a výrobu všetkých troch základných typov drevených nosných konštrukcií.

Nitra 1,  Kraj: Nitriansky
Štát: sk Slovenská republika Viac...

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábame a montujeme protiprievanové clony pevné či mobilné, farebné či priehľadné. Ďalej ponúkame kyvné vráta, u ktorých tvorí výplň transparentné mäkčené PVC (farebné i s mriežkovou výplňou). Inštalujeme rýchlonavíjacie vráta.Dodávame priehľadné aj nepriehľadné posuvné steny z pružných netrieštivých materiálov. Zacloníme ľubovoľné plochy-od malých technologických prestupov až po žeriavové dráhy.

Ostrava - Moravská Ostrava,  Kraj: Moravskoslezský
Štát: cz Česká republika Viac...

TECTUM NOVUM a.s.

Poskytujeme komplexné služby v oblasti drevených konštrukcií pre strechy a stavby.
Nosným programom je výroba drevených konštrukcií spájaných styčníkovými doskami, ktoré navrhneme, vyrobíme a zabezpečíme ich montáž a servis počas a po záruke.
Výrobný program spoločnosti je doplnený aj o stavby a konštrukcie z lepeného lamelového dreva /LLD/ a aplikáciu izolácie na báze celulózových vlákien.

Zemné,  Kraj: Nitriansky
Štát: sk Slovenská republika Viac...

HT Steel, a.s.

Brno - Žebětín,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...

HALY-SKLADY.cz

Ponúkame oceľové montované haly a prístrešky, staršie i nové. Vykupujeme staršie nepotrebné haly. Ďalej sa špecializujeme na oceľové konštrukcie, zabezpečujeme ich výrobu, predaj, montáž, demontáž, dopravu a výstavbu. Zároveň poskytujeme poradenskú pomoc záujemcom o haly. Vďaka dlhoročným skúsenostiam zabezpečujeme prvotriedne služby v obore. Presvedčte sa sami a kontaktujte nás. Tešíme sa.

Praha 3 - Žižkov,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

Concrete spol. s r.o.

Zameriavame sa na realizáciu železobetónových monolitických konštrukcií, bytových, občianskych a priemyselných objektov, stavby rodinných domov, zatepľovacími systémami a rekonštrukciami jestvujúcich stavieb.

Bratislava 3,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

KLOST, s.r.o.

Ponúkame prenájom párty stanov, veľkopriestorových stanov a stanov pre výstavné a skladovacie účely, a tiež doplnky pre akcie ( stoly, stoličky, dekorácie, informačné tabule, divadelné stĺpiky, ohrievače a pod.).

Bratislava 214,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

de ADDA s.r.o.

Zaoberáme sa realizáciou stavebných hliníkových, oceľových a nerezových konštrukcií. Ďalšou našou významnou aktivitou je dodávka a montáž oceľových a hliníkových výplní otvorov vrátane protipožiarnych a presklených fasád, opláštenia budov.
Poskytujeme komplexné služby od konzultácie pri optimálnom riešení konštrukcie, cez zabezpečenie statického výpočtu, až po konečnú realizáciu konštrukcií.

Bratislava 3,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Wood Building s.r.o.

Sme stavebná spoločnosť zameraná na výstavbu z dreva rôznych stavebných objektov z drevených masívnych CLT panelov. Staviame z nich rodinné a bytové domy, jazdecké arény, ale vhodné sú aj na výstavbu škôl, športových a administratívnych budov, výrobných a priemyselných hál. Bývanie v rodinných domoch z masívu prináša nízke prevádzkové náklady a zdravú a príjemnú klímu po celý rok.

Ivanka pri Dunaji,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

METE Property s.r.o.

Zastupujeme Tureckych vyrobnych partnerov v oblasti: Prefabrikovane budovy, hliníkové profily, spojovací materiál.

Bratislava 1,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

BellGASS a.s.

Stavebno-montážna činnosť plynových zariadení.

Holíč,  Kraj: Trnavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Kendereš Radovan EBEN

Firma ma 20 ročné skúsenosti s opracovaním dreva. Vyrábame montovane domy vyrobene vo výrobnej hale.
Domy z lepených trámov
Drevostavby

Humenné,  Kraj: Prešovský
Štát: sk Slovenská republika Viac...