ABC Slovenského HospodárstvaStavebníctvoMaliarske a natieračské práce
×

Maliarske a natieračské práce - Firmy

MM - PRAHA s.r.o.

Prevádzkujeme veľkoobchod i maloobchod s kompletným sortimentom pre podlahárov, maliarov, obkladačov, tiež pre zatepľovanie budov. Ponúkame dodávku a realizáciu podlahových krytín. Zabezpečujeme liate podlahy, drevené či laminátové podlahy. Zabezpečujeme interiérové a fasádne tmely či farvy, epoxidové hmoty, penetrácie na podlahy, lepidlá na podlahy, dlažbu alebo obklady, nátery na kov a drevo ai.

Praha 10 - Strašnice,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

LIBERSKA DB Wioletta Liberska

Naša firma sa zaoberá maľbou a lakovanie mokrým a piesčitá. Okrem svojej ponuky, aby vám predstaviť pieskovanie a sklo-Wani ráfiky a kolesá z ľahkých zliatin. Obe metódy považujeme za najúčinnejší a bezpečné pre ich pomocou sme schopní maľovať každý malý priestor k dispozícii. Pozývame každého, aby sa zoznámili s našou ponukou.

Chodzież,  Kraj: Wielkopolskie
Štát: pl Polsko Viac...

RENOVUM spol. s r. o.

Naša spoločnosť vykonáva kompletnú stavebnú činnosť od rozsiahlych realizácií stavieb až po rekonštrukcie domov i bytov. Realizujeme výstavby murovaných rodinných domov, rekonštrukcie domu i bytu, rekonštrukcie kúpelne, rekonštrukcie bytového jadra, elektroinštalácie. Pri rekonštrukcií vykonáme obhliadku pôvodného stavu, zameranie skutkového stavu, bezplatnú a nezáväznú cenovú ponuku.

Prečín,  Kraj: Trenčiansky
Štát: sk Slovenská republika Viac...

RAVA GROUP, s.r.o.

Stavebná spoločnosť, ktorej zameraním je výstavba rodinných domov, rekonštrukcie bytov a jadier, rekonštrukcie rodinných domov, elektroinštalačné práce, vodoinštalačné a montáž kúrenia. Vykonávame i montáž plastových okien, žalúzií a sietí proti hmyzu. Služby v stavebníctve ponúkame súkromných osobám i podnikateľským subjektom. Ponúkame kvalitné a overené služby s dlhoročnými skúsenosťami.

Tomášov,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

DM Servis

Špecializujeme sa na údržbu, servis a opravy okien. Vykonávame drobné a dokončovacie murárske práce, opravy nábytku, stoličiek aj čalúnenia. Ponúkame rôzne opravy a úpravy v interiéroch a exteriéroch domácností a firiem. Pokazilo sa vám niečo? Volajte nám a už je to naša starosť.
Súčasťou našich služieb je starostlivosť o zeleň a kosenie. Taktiež sa zaoberáme kovovýrobou - mreže, okná, zábradlia.

Bratislava 5,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Pálešová Soňa - TAFOS

Zaoberáme sa predajom tapiet, samolepiacich fólií, polystyrénových stropných líšt a príslušenstva. Venujeme sa i návrhom a realizáciou tapiet vysokej kvality. Naša spoločnosť je dovozcom tapiet firmy Marburg pre Slovenskú republiku. Poskytujeme aplikačný servis a zabezpečujeme úpravu podkladov. Samozrejmosťou je odborná pomoc pri výbere vhodných tapiet, fólií či stropných líšt.

Bratislava 5,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

RONDO spol. s r.o.

Zabezpečujeme práce vo výškach ako je umývanie okien, klampiarske a pokrývačské práce, opravovanie fasád, maliarske a natieračské práce, natieranie stožiarov, orezávanie a výrub stromov, štiepkovanie konárov, frézovanie pňov, ošetrovania stromov.

Bratislava 4,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

ŠTUKA - BURIAN

Špecializujeme sa na štukatérske práce. Dodávame interiérové sadrové lišty a prvky a zatepľovacie fasádne ozdobné profily. Realizujeme omietky, ktoré napodobňujú prírodné materiály, rôzne dekoratívne úpravy a zlátenie sadrových štukatérskych prvkov. Kompletnú ponuku poskytovaných služieb nájdete na našich internetových stránkach.

Bratislava 1,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

PM-reko s.r.o.

Praha 2 - Vinohrady,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

Róbert Čierňava

Kompletné murárske práce.

Čadca 1,  Kraj: Žilinský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

MICOLOR, s.r.o.

MICOLOR Trenčín - farby, laky, omietky. Predaj, miešanie. Syntetika, polyuretán, maľovky, lazúry, oleje, tmely, spreje a maliarske príslušenstvo.

Trnava 1,  Kraj: Trnavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...