ABC Slovenského HospodárstvaStavebníctvoKlimatizácia a vzduchotechnika
×

Klimatizácia a vzduchotechnika - Firmy

LABOX spol.s r.o.

Našou špecializáciou je projekcia, výroba, dodávky, servis a validácia technologických celkov čistých priestorov, laboratórií a laminárnych boxov. Ponúkame biologické ionizátory, laminárne boxy, laminárne modulové systémy, mikrobiologické bezpečnostné boxy, telefóny pre čisté priestory, závesné laminárne boxy a pod. Vykonávame kalibrácie počítačov častíc aj aerosólových nefelometrov.

Jirny,  Kraj: Středočeský
Štát: cz Česká republika Viac...

GIOMETAL s.r.o.

Venujeme sa zákazkovej kovovýrobe a produkcii vzduchotechnických komponentov a potrubia. Ponúkame služby pálenia CNC plazmou, lisovanie kovov a výroby výliskov, zváranie ocele (MIG/MAG, TIG, AUTOGEN) a povrchové úpravy kovov - práškové lakovanie, žiarové zinkovanie, galvanické zinkovanie, cínovanie, fosfátovanie, niklovanie, chrómovanie a černenie.

Brno - Chrlice,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...

SORKE, spol. s r.o.

Staré Hradiště u Pardubic,  Kraj: Pardubický
Štát: cz Česká republika Viac...

PERAX spol. s r.o.

Zaoberáme sa výstavbou investičných celkov a priemyselného chladenia, dodávkami chladiacich veží, čerpacích staníc vody a potrubných rozvodov.

Praha 9,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

AS-TECHNIK S.C. Andrzej Wolanin, Stanisław Gierczuk

Predávame a vykonávanie oceľových konštrukcií, elektrických skríň, chladenie a priemyselných strojov. Vyznačujú sa spoľahlivosťou, a predovšetkým profesionálne poradenstvo. Celá rada je určená pre jednotlivých zákazníkov a pre veľké spoločnosti alebo rafinérií. Ponuka je prispôsobený najvyšším požiadavkám. Chceme a boli ste spokojní s našimi službami.

Lubin,  Kraj: Dolnośląskie
Štát: pl Polsko Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

MIRES CONTROL s.r.o.

Zaoberáme sa vývojom, výrobou a predajom v oblasti merania, riadenia a regulácie. Ponúkame prístroje REG10-DIN a REG10-PAN, všetko príslušenstvo ako sú sondy (teplotné, tlakové, vlhkostné, chemické), prevodníky, komunikačné rozhranie či napájacie zdroje a transformátory. Nevybrali ste si? Máme pre Vás tiež možnosť zákazkového riešenie riadiacej elektronickej jednotky.

Mělník,  Kraj: Středočeský
Štát: cz Česká republika Viac...

KOVODRUŽSTVO v. d. STRÁŽOV

Zaoberáme sa výrobou ventilátorov, vzduchotechniky a zákazkovou výrobou plechových dielov. Vysokotlakové radiálne ventilátory sú dodávané z 89% na tuzemský trh. Ide o výrobky poháňané elektromotorom.

Janovice nad Úhlavou,  Kraj: Plzeňský
Štát: cz Česká republika Viac...

CLIMAT, s.r.o.

Dodávame klimatizácie a vzduchotechniku s adiabatickým chladením. Ponúkame odparovacie chladiče, kondenzačné jednotky, doskové rekuperátory vzduchu, zariadenia pre zvlhčenie a chladenie vzduchu. Zabezpečujeme návrhy, dodávky, montáže, servis, opravy a poradenskú činnosť. Sme výhradným zástupcom výrobcu adiabatických priamych a nepriamych odparovacích chladičov vzduchu od svetového výrobcu.

Bratislava 2,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

SKOT, s.r.o.

Ponúkame návrh, výrobu, montáž a servis chladiacich technológií. Vyrábame zariadenia pre priemyselné chladenia do obchodných prevádzok, mäsiarní i pre iné priemyselné odvetvia - kvalitné chladiace a mraziace boxy. Taktiež sa venujeme predaju a montáži klimatizácií, vzduchotechniky a gastro zariadení. Ponúkame vysokokvalitné gastro zariadenia do profesionálnych kuchýň a do mäsovýroby.

Šenkvice,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Nagal, s.r.o.

Ponúkame certifikované vykurovacie jednotky pre teplovzdušné vykurovanie a vetranie. Vykurovacie jednotky slúžia k vykurovaniu, chladeniu, vetraniu alebo filtrácii vzduchu, sú vyvinuté a vyrábané podľa uznávaných bezpečnostných a technických noriem a smerníc EU. Taktiež ponúkame kvalitné vzduchotechnické zariadenia a zariadenia určené na filtráciu vzduchu a filtráciu vody.

Bratislava 42,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

OMNI-BUD Gródek

Sme spoločnosť zaoberajúca sa moderné riešenia v oblasti veže technológií, a my sme sa špecializovali personál a zariadenia potrebné pre montáž komínových systémov, vetrania a tepelnou izoláciou. Vykonávame renovácie a modernizácia existujúcich zariadení, komín a vykonávať vŕtanie otvorov do betónových stien a železobetónu.

Ksawerów,  Kraj: Łódzkie
Štát: pl Polsko Viac...

Euroklíma, s.r.o.

Zabezpečujeme predaj kvalitnej vzduchotechniky, tepelných čerpadiel a hygienického zariadenia. Dodávame kvalitné klimatizačné jednotky, mobilné klimatizácie, stropné, potrubné a odsávacie ventilátory, digestory, čističky vzduchu so zvlhčovačmi a elektrické ohrievače. Poskytujeme montážne služby klimatizácií, zabudovaných digestorov a ďalšej vzduchotechniky.

Bratislava 3,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

SLOVASTAV, s.r.o.

Spoločnosť SLOVASTAV realizuje výškové práce horolezeckou technikou všetkého druhu - profesionálne umývanie okien, čistenie fasád výškových budov, revízie materiálu pre výkon výškových prác, školenia - kurzy, stavebnú činnosť, predaj, montáž a servis klimatizácií, izolácie striech, zimnú údržbu komunikácii a ciest, profesionálne umývanie okien apod.

Bratislava 5,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Klimaservis Bratislava, s.r.o.

Poskytujeme komplexné služby v oblasti klimatizácie, vzduchotechniky a chladenia. Vypracujeme návrh pre akýkoľvek typ klimatizácií a vzduchotechniky zabezpečíme následnú profesionálnu montáž a odborný servis. Taktiež zabezpečujeme návrh a montáž tepelných čerpadiel a rekuperačných jednotiek. zúčastňujeme sa pravidelných previerok a školení, sme držiteľmi mnohých certifikátov a ocenení.

Bratislava 2,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

KV MONT, s.r.o.

Ponúkame profesionálne služby v oblasti vzduchotechnických a klimatizačných zariadení. Zabezpečujeme dodávku, montáž a profesionálny servis vzduchotechniky a klimatizácie.

Bratislava 2,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...