ABC Slovenského HospodárstvaStavebníctvoKlimatizácia a vzduchotechnika
×

Klimatizácia a vzduchotechnika - Firmy

LABOX spol.s r.o.

Našou špecializáciou je projekcia, výroba, dodávky, servis a validácia technologických celkov čistých priestorov, laboratórií a laminárnych boxov. Ponúkame biologické ionizátory, laminárne boxy, laminárne modulové systémy, mikrobiologické bezpečnostné boxy, telefóny pre čisté priestory, závesné laminárne boxy a pod. Vykonávame kalibrácie počítačov častíc aj aerosólových nefelometrov.

Jirny,  Kraj: Středočeský
Štát: cz Česká republika Viac...

GIOMETAL s.r.o.

Venujeme sa zákazkovej kovovýrobe a produkcii vzduchotechnických komponentov a potrubia. Ponúkame služby pálenia CNC plazmou, lisovanie kovov a výroby výliskov, zváranie ocele (MIG/MAG, TIG, AUTOGEN) a povrchové úpravy kovov - práškové lakovanie, žiarové zinkovanie, galvanické zinkovanie, cínovanie, fosfátovanie, niklovanie, chrómovanie a černenie.

Brno - Chrlice,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...

SORKE, spol. s r.o.

Staré Hradiště u Pardubic,  Kraj: Pardubický
Štát: cz Česká republika Viac...

PERAX spol. s r.o.

Zaoberáme sa výstavbou investičných celkov a priemyselného chladenia, dodávkami chladiacich veží, čerpacích staníc vody a potrubných rozvodov.

Praha 9,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

AS-TECHNIK S.C. Andrzej Wolanin, Stanisław Gierczuk

Predávame a vykonávanie oceľových konštrukcií, elektrických skríň, chladenie a priemyselných strojov. Vyznačujú sa spoľahlivosťou, a predovšetkým profesionálne poradenstvo. Celá rada je určená pre jednotlivých zákazníkov a pre veľké spoločnosti alebo rafinérií. Ponuka je prispôsobený najvyšším požiadavkám. Chceme a boli ste spokojní s našimi službami.

Lubin,  Kraj: Dolnośląskie
Štát: pl Polsko Viac...

KOVODRUŽSTVO v. d. STRÁŽOV

Zaoberáme sa výrobou ventilátorov, vzduchotechniky a zákazkovou výrobou plechových dielov. Vysokotlakové radiálne ventilátory sú dodávané z 89% na tuzemský trh. Ide o výrobky poháňané elektromotorom.

Janovice nad Úhlavou,  Kraj: Plzeňský
Štát: cz Česká republika Viac...

SKOT, s.r.o.

Ponúkame návrh, výrobu, montáž a servis chladiacich technológií. Vyrábame zariadenia pre priemyselné chladenia do obchodných prevádzok, mäsiarní i pre iné priemyselné odvetvia - kvalitné chladiace a mraziace boxy. Taktiež sa venujeme predaju a montáži klimatizácií, vzduchotechniky a gastro zariadení. Ponúkame vysokokvalitné gastro zariadenia do profesionálnych kuchýň a do mäsovýroby.

Šenkvice,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

OMNI-BUD Gródek

Sme spoločnosť zaoberajúca sa moderné riešenia v oblasti veže technológií, a my sme sa špecializovali personál a zariadenia potrebné pre montáž komínových systémov, vetrania a tepelnou izoláciou. Vykonávame renovácie a modernizácia existujúcich zariadení, komín a vykonávať vŕtanie otvorov do betónových stien a železobetónu.

Ksawerów,  Kraj: Łódzkie
Štát: pl Polsko Viac...

Euroklíma, s.r.o.

Zabezpečujeme predaj kvalitnej vzduchotechniky, tepelných čerpadiel a hygienického zariadenia. Dodávame kvalitné klimatizačné jednotky, mobilné klimatizácie, stropné, potrubné a odsávacie ventilátory, digestory, čističky vzduchu so zvlhčovačmi a elektrické ohrievače. Poskytujeme montážne služby klimatizácií, zabudovaných digestorov a ďalšej vzduchotechniky.

Bratislava 3,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

SLOVASTAV, s.r.o.

Spoločnosť SLOVASTAV realizuje výškové práce horolezeckou technikou všetkého druhu - profesionálne umývanie okien, čistenie fasád výškových budov, revízie materiálu pre výkon výškových prác, školenia - kurzy, stavebnú činnosť, predaj, montáž a servis klimatizácií, izolácie striech, zimnú údržbu komunikácii a ciest, profesionálne umývanie okien apod.

Bratislava 5,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

AAA Klima Midea Slovakia, s.r.o.

Sme výhradným dovozcom klimatizácií Sanyo, Midea, Panasonic a tepelných čerpadiel Panasonic Aquarea. Naša spoločnosť zabezpečuje dodávku, odborné inštalácie, pravidelnú údržbu a servis klimatizácie. Naši skúsení profesionáli vám navrhnú riešenie priamo u vás, klimatizáciu odborne nainštalujú a následne ju budú pre vás pravidelne servisovať.

Bratislava 3,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

AUXILIO s.r.o.

Ponúkame kompletné služby v oblasti realizácie stavieb, kúrenia, zdravotechniky a plynoinštalácie. V oblasti kúrenia ponúkame moderné technológie pre ekologické vykurovanie – tepelné čerpadlá, infravykurovanie, infračervené sálavé panely, mobilnú klimatizáciu s tepelným čerpadlom, ventilátory a pod. Taktiež dodávame biopalivá (drevené pelety a brikety), ekologické svietidlá a mnoho ďalšieho.

Bratislava 42,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Klimaservis Bratislava, s.r.o.

Poskytujeme komplexné služby v oblasti klimatizácie, vzduchotechniky a chladenia. Vypracujeme návrh pre akýkoľvek typ klimatizácií a vzduchotechniky zabezpečíme následnú profesionálnu montáž a odborný servis. Taktiež zabezpečujeme návrh a montáž tepelných čerpadiel a rekuperačných jednotiek. Zúčastňujeme sa pravidelných previerok a školení, sme držiteľmi mnohých certifikátov a ocenení.

Bratislava 2,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

KV MONT, s.r.o.

Ponúkame profesionálne služby v oblasti vzduchotechnických a klimatizačných zariadení. Zabezpečujeme dodávku, montáž a profesionálny servis vzduchotechniky a klimatizácie.

Bratislava 2,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

FIRMA "ELEMIX" Ryszard Gąsiorowski

Firma sa zaoberá Elemix priemyslu vedenia. Jej zákazníci, ponúkame montáž, servis a predajné systémy, centrálny vysávač, klimatizácia, separátory, automatické naberačky. Aj v našej ponuke máme generátory. Všetky naše produkty sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov. Zaručujeme spokojnosť so spoluprácou a ponúkame individuálny prístup.

Płock,  Kraj: Mazowieckie
Štát: pl Polsko Viac...