ABC Slovenského HospodárstvaStavebníctvoKanalizácie a vodovody
×

Kanalizácie a vodovody - Firmy

TORAMOS, s.r.o.

Český Těšín,  Kraj: Moravskoslezský
Štát: cz Česká republika Viac...

Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o.

Sme najväčším výrobcom plastových potrubných systémov v Českej republike. V našom sortimente nájdete kanalizačné systémy plastového potrubia, odpadové rúrky a revízne šachty z polypropylénu a systém kanalizačných šácht. Vyberať môžete z niekoľkých produktových radov vo vysokej kvalite a za výhodné ceny. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne pre jeho maximálnu spokojnosť.

Humpolec,  Kraj: Vysočina
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

KROTOS Maciej Jeżewicz

Vyrábame ventily pre vodu a plyn. Sú vyrobené zo špeciálnych materiálov odolných voči poškodeniu. Špecializovaný personál vykonávať svoju prácu na čas s úplnou presnosťou, a nasadenie. Chceme, aby každý z nášho dodávateľa bol spokojný s zakúpeného tovaru, ktoré majú stabilnú produkciu. To má povesť medzi zákazníkmi.

Krosno,  Kraj: Wielkopolskie
Štát: pl Polsko Viac...

TERRATECHNIK spol.s.r.o.

Výstavba inžinierskych sietí - vodovody, elektrorozvody a kanalizácie (výstavka aj rekonštrukcie), domové a priemyselné vodovodné prípojky, rekonštrukcie nevyhovujúcich vodovodných potrubí bezvýkopovým budovaním. Bezvýkopové budovanie je založené na riadenom mikrotunelovaní.

Bratislava 1,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Eva Fratričová

Ponúkame čistenie, monitoring a lokalizáciu kanalizácie. Zabezpečujeme profesionálne krtkovanie domácnosti i firiem najmodernejšími technológiami. Taktiež zabezpečujeme čistenie odkvapov, ríms a všetkých zvodov dažďovej vody. Naši skúsení pracovníkmi vykonávajú i kompletné inštalatérske práce.

Bratislava 214,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Pavel Barinák - SLOVCHLÓR

Zabezpečujeme kompletné vodoinštalačné práce, kúrenárske práce, rôzne opravy, rekonštrukcie a montáže do bytov i rodinných domov. Zaoberáme sa prevádzkovaním verených vodovodov, kanalizácií a vodárenských zariadení vrátane ich montáže, opráv a previerok.

Bratislava 5,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

EKONOVA, s.r.o.

Monitoring kanalizácie kamerou. Čistenie, oprava, servis, revízie a údržba kanalizácie a nádrží. Bezvýkopová oprava kanalizácie. Mikroinjektáže nádrží. Prehliadky a kontroly potrubí.

Senec,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

DOBIAS HAMMER s.r.o.

Pretláčanie oceľových chráničiek, preprava dodávkou do 3,5 t, práce s hydraulickou rukou, preprava nákladným vozidlom, výkopové práce.

Kremnica,  Kraj: Banskobystrický
Štát: sk Slovenská republika Viac...

ALUMONT s.r.o.

ALUMONT s.r.o. ako stavebná spoločnosť bola založená vo februári roku 1996. Od počiatku vykonávame stavebné a montážne práce a rekonštrukcie na profesionálnej úrovni a zúročujeme svoje dlhoročné odborné a praktické vedomosti a skúsenosti.

Bratislava 3,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

DAN Slovakia, spol. s r.o.

Zaoberáme sa výrobou a predajom odpadných, odvetrávacích a technických rúr z PVC. Ponúkame výrobu LDPE potrubia na rozvod vody, studničných PVC rúr a strešných PVC žľabov.

Nitra 5,  Kraj: Nitriansky
Štát: sk Slovenská republika Viac...

ZIPPA spol. s r. o.

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou železobetónových prefabrikovaných prvkov. Konkrétny prehľad o jednotlivých produktoch získate na našej internetovej stránke www.zippapn.sk

Piešťany,  Kraj: Trnavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Fridrich Buzáš, MONT-INŠTALA

Projektovanie, dodávka, montáž a servis ústredného kúrenia, zdravotechniky, rozvodov vody a plynu. Vodoinštalačné a kúrenárske práce, pretláčanie kanalizácií elektrickým krtkom.

Lužianky,  Kraj: Nitriansky
Štát: sk Slovenská republika Viac...

AQUAFIND - Ivan Smutný

Vyhľadávanie porúch - únikov vody elektroakustickým a korelačným meracím zariadením, vytyčovanie trás rozvodov, rekonštrukcia - výstavba vodovodov bezvýkopovou technológiou.

DK TRADE, s.r.o.

Komplexné inžinierske siete, dodávka na kľúč, rozvody vody, plynu a kanalizácií.

Považská Bystrica 1,  Kraj: Trenčiansky
Štát: sk Slovenská republika Viac...