ABC Slovenského HospodárstvaStavebníctvoBúracie a demolačné práce
×

Búracie a demolačné práce - Firmy

MTS Bolvan s.r.o.

Špecializujeme sa na pokládku zámkovej dlažby na zákazku, výkopové práce, prípravu inžinierskych sietí, stavebné práce, búracie práce a demolácie, upratovacie práce a postavebné upratovanie, údržbu zelene, čistenie chodníkov a ciest a murárske práce. Naše služby poskytujeme v najvyššej kvalite a za prijateľné ceny. Ku každej zákazke pristupujeme individuálne, vyjdeme Vám ústrety. Kontaktujte nás.

Dolní Beřkovice,  Kraj: Středočeský
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Przedsiębiorstwo Instalacyjno Budowlane "BODEX" J.K. Bordulak Spółka Jawna

Naša spoločnosť má niekoľko rokov špecializuje v stavebnom priemysle. Zabezpečujeme služby súvisiace s násypu, nivelizácia pozemkov, inštalácia exteriér, interiér, a priemyselných demolačných prác a odvodnenie. Máme moderné stroje a personálne kvalifikovaných pracovníkov, ktorí majú skúsenosti s poskytovanými službami.

Głogów,  Kraj: Dolnośląskie
Štát: pl Polsko Viac...

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma sa zaoberá medzinárodnou kamiónovou dopravou, autodopravou, zemnými a búracími prácami či recykláciou sute zo stavieb. Ďalej sa špecializujeme na prepravu nadrozmerných nákladov, prepravu sypkých materiálov, skládku a odvoz zeminy alebo terénne úpravy pozemku. Sme držiteľmi mnohých certifikátov. Zabezpečujeme upratovanie komunikácií.

Bělotín,  Kraj: Olomoucký
Štát: cz Česká republika Viac...

RENOVUM spol. s r. o.

Naša spoločnosť vykonáva kompletnú stavebnú činnosť od rozsiahlych realizácií stavieb až po rekonštrukcie domov i bytov. Realizujeme výstavby murovaných rodinných domov, rekonštrukcie domu i bytu, rekonštrukcie kúpelne, rekonštrukcie bytového jadra, elektroinštalácie. Pri rekonštrukcií vykonáme obhliadku pôvodného stavu, zameranie skutkového stavu, bezplatnú a nezáväznú cenovú ponuku.

Prečín,  Kraj: Trenčiansky
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Mgr. Patrik Líška

Poskytujeme kvalitné a profesionálne služby v oblasti prepravy a sťahovania - prepravné služby, kuriérske služby, sťahovacie služby. Taktiež zabezpečujeme búracie práce v rodinných domoch či bytoch a záhradné práce.

Bratislava 35,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

SCAFFOLD SLOVAKIA, s.r.o.

Ponúkame prenájom a predaj fasádneho rámového lešenia, zatepľovanie budov, úpravu fasád, rekonštrukcie balkónov a zábradlí, interiérové stavebné práce zamerané na byty, domy či kancelárske priestory. Taktiež vieme zrealizovať búracie a demolačné práce s vývozom odpadu. Ponúkame kvalitné práce za veľmi rozumné ceny, dlhoročné skúsenosti a individuálny prístup.

Bratislava 5,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Špeciálne činnosti, s.r.o.

Zabezpečujeme búracie a trhacie práce, deštrukcie akýchkoľvek objektov s vlastnou búracou techniku, nakladanie s nebezpečným odpadom, recyklovanie stavebného odpadu, zemné a výkopové práce a taktiež rôzne terénne úpravy a dokončovacie práce pri novostavbách.

Bratislava 42,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

JASK - DNO, s.r.o.

Zabezpečujeme odvoz a likvidáciu odpadu, dovoz štrkopiesku, poskytujeme prenájom kontajnerov, búracie a výkopové práce.

Bratislava 36,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

F.H.U. Elżbieta Perz

Špecializujeme sa na stavebných služieb. Sme si vedomí služby: likvidácia azbestu dekarski stolárstvo, výroba, demolácia budov, rovnako ako predaj stavebných materiálov. Použitím našej ponuke máte zaručené, spoľahlivý a odolný výkon pre nadchádzajúce roky. Skúsený a kompetentný personál je profesionálne poradenstvo.

Ostrów Wielkopolski,  Kraj: Wielkopolskie
Štát: pl Polsko Viac...

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Špecializujeme sa na zámočnícku výrobu, laserové pálenie, stavebné zámočníctvo a najrôznejšie stavebné práce vrátane zemných a terénnych úprav. Zhotovujeme a dodávame sklenené a kovové konštrukcie, ploty a výplne plotov, zábradlia, vonkajšie a interiérové schodisko, kovový a nerezový nábytok, murované ploty, drevené pergoly, zámkovú dlažbu ai. Zabezpečujeme komplexnú správu a údržbu budov.

Praha 4 - Braník,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

Malmont stavebné výškové práce,s.r.o.

Výškové práce, sanácia betónových síl, revízie a opravy priemyselných komínov, antikorózne a protipožiarne nátery, opravy a nátery fasád.

Veľký Lapáš,  Kraj: Nitriansky
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Juraj Verecký

Výkopové, zemné a búracie práce.

Bellova Ves,  Kraj: Trnavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Milan Genčúr - BMG

Strojno-mechanizačné práce, prípravné stavebné práce, zemné a búracie práce.

Smolenice,  Kraj: Trnavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

MICHSTAV, s.r.o.

Zemné, výkopové a demolačné práce (Prešov a okolie), nákladná preprava (pevných a sypkých materiálov), práce s hydraulickou rukou.

Široké,  Kraj: Prešovský
Štát: sk Slovenská republika Viac...