ABC Slovenského HospodárstvaStavebníctvo
×

Stavebníctvo - Firmy (Hl. město Praha)

AAC Pragocel s.r.o.

Predaj širokého sortimentu hutných materiálov: trecích brzdových pásov, kovaných tyčí, brzdového obloženia, ložiskových domčekov, hriadeľových spojok, nerezových fitingov, geotextílií, mosadzných tyčí, grafitového tesnenia, betonárskej, kruhovej, plochej, štvorcovej, šesťhrannej ocele, mosadzných materiálov, potrubného príslušenstva, elektromotorov, remeňov, remeníc,stieračov pásových dopravníkov.

Praha 9 - Horní Počernice,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

PERAX spol. s r.o.

Zaoberáme sa výstavbou investičných celkov a priemyselného chladenia, dodávkami chladiacich veží, čerpacích staníc vody a potrubných rozvodov.

Praha 9,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

MM - PRAHA s.r.o.

Prevádzkujeme veľkoobchod i maloobchod s kompletným sortimentom pre podlahárov, maliarov, obkladačov, tiež pre zatepľovanie budov. Ponúkame dodávku a realizáciu podlahových krytín. Zabezpečujeme liate podlahy, drevené či laminátové podlahy. Zabezpečujeme interiérové a fasádne tmely či farvy, epoxidové hmoty, penetrácie na podlahy, lepidlá na podlahy, dlažbu alebo obklady, nátery na kov a drevo ai.

Praha 10 - Strašnice,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

INGES s.r.o.

Praha 5 - Stodůlky,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

HALY-SKLADY.cz

Ponúkame oceľové montované haly a prístrešky, staršie i nové. Vykupujeme staršie nepotrebné haly. Ďalej sa špecializujeme na oceľové konštrukcie, zabezpečujeme ich výrobu, predaj, montáž, demontáž, dopravu a výstavbu. Zároveň poskytujeme poradenskú pomoc záujemcom o haly. Vďaka dlhoročným skúsenostiam zabezpečujeme prvotriedne služby v obore. Presvedčte sa sami a kontaktujte nás. Tešíme sa.

Praha 3 - Žižkov,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

Petr JIRÁNEK

Praha 10 - Vršovice,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

ČE-NOVA CZ s.r.o.

Ponúkame profesionálny servis v oblasti údržby, čistenia a dezinfekcie vzduchotechniky a vzduchotechnických rozvodov. Zabezpečíme čistenie odlučovačov tuku, odmasťovanie vzduchotechniky, dezinfekciu reštauračných prevádzok, neutralizovanie a odstránenie zápachov, generovanie suchej hmly, výmeny filtrov vzduchotech. rozvodov, likvidáciu plesní. Spracovávame i znalecké posudky stavu vzduchotechniky.

Praha 4 - Podolí,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

AQUA TRADE s.r.o.

Sme dodávateľom dizajnového vybavenia kúpeľní. Poskytujeme komplexné služby v oblasti navrhovania interiérov i výstavných expozícií. Spracujeme všetko od návrhu a technických výkresov až po realizáciu. Ponúkame odborné poradenstvo v oblasti bytovej architektúry. Zameriavame sa na privátne, komerčné i developerské projekty. Náš individuálny prístup vždy vedie k vytvoreniu jedinečného priestoru.

Praha 6,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...