ABC Slovenského HospodárstvaPotreby pre kanceláriu a obchod
×

Potreby pre kanceláriu a obchod - Firmy

BALKAN system s.r.o.

Predajné a servisné stredisko CISS (system priebežného doplňovania atramentu) pre domácnosti a firmy. Predaj CISS. Ponúkame najlacnejšiu nízko nákladovú tlač a kopírovanie v Liberci. Môžeme Vám ponúknuť najnižšie ceny pri zachovaní špičkovej kvality.

Bedřichovka - Liberec XXXIV,  Kraj: Liberecký
Štát: cz Česká republika Viac...

ENPRAG s.r.o. - KOVOVÝ NÁBYTEK

Venujeme sa predaju kovového nábytku vhodného do kancelárií, škôl, dielní alebo k lekárskemu využitiu. Kovový nábytok rozvážame, poskytujeme záručný i pozáručný servis. Ponúkame kovové kartotéky, registračné skrine, kovové šatňové skrine, trezorové a ohňovzdorné. Ďalej predávame konferenčné stoličky, školský či priemyselný nábytok, pojazdné regály, poštové schránky, nádoby na odpad aj posyp a iné.

Praha 5 - Radlice,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

TFP universal a.s.

Praha 6 - Přední Kopanina,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

LINEA SK spol. s r.o.

Slovenská výrobná spoločnosť orientovaná na výrobu produktov pre vybavenie škôl, odborných učební, školiacich stredísk, kancelárií.
Výroba a predaj - školský nábytok, zariadenie pre posluchárne tabule, flipcharty, vitríny pre exteriér aj interiér, kancelársky nábytok, projekčná a technika.

Bratislava 3,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

KM-SYSTÉM, s.r.o.

Stoličky Ásana - jediný výrobok na trhu, ktorý má test NRÚ a UK. Stoličky sú určené ľuďom, ktorí majú sedavé zamestnanie. Prevedenie stoličiek bráni bolestiam chrbta, útlakom kostrče, je odľahčená sedacia kosť. Zapožičiavame na skúšobnú dobu zdarm

Prešov 1,  Kraj: Prešovský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

COMPUS

Velká Dobrá,  Kraj: Středočeský
Štát: cz Česká republika Viac...

COPY OFFICE, s.r.o.

Ponúkame predaj farebných a čiernobielych multifunkčných zariadení, laserových tlačiarní, veľkoformátových zariadení i spotrebného materiálu. Ponúkame dlhodobý a krátkodobý prenájom multifunkčných tlačiarní i softvérové riešenia na zrýchlenie distribúcie dokumentov. V copy centre používame moderné digitálne tlačové zariadenia, kde ponúkame tlač plagátov, brožúr, letákov, vizitiek či plánografie.

Bratislava 2,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

SPACEPLAN Factory s.r.o.

Ponúkame predaj a dodávku kancelárskeho nábytku. V našej ponuke máme kvalitný dizajnový kancelársky nábytok, kancelárske stoly a stoličky, recepčné pulty, úložné systémy, akustický nábytok, paravánové steny a rôzne doplnky do kancelárie. Taktiež realizujeme projekty, vizualizácie a audit kancelárií - návrh, projektovanie, realizácia kancelárskych priestorov podľa individuálnych požiadaviek.

Bratislava 1,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Mateusz Jusiak Sklep Internetowy Meblex

Ponúkame na predaj vysoko kvalitný nábytok. Ponúkame zrkadlá, stoličky, závesné poličky, posuvné skrine, stoličky, sedacie súpravy a čalúnený nábytok. My charakterizovať presnosť, presnosť a spoľahlivosť vo vzťahu k potenciálnym klientom. Chceme, aby ste boli spokojní s zakúpeného tovaru. Pozývame vás k spolupráci a navštíviť.

Rawicz,  Kraj: Wielkopolskie
Štát: pl Polsko Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

WYDRUKUJEMY.TO

Naša firma sa zaoberá návrhom a implementáciou digitálnej tlače a ofsetu. V našej ponuke je tiež gadgets, kalendáre, roll-upy, bannery, známky, odznaky, otvárače, krčahy a košele. Výhodou našej spoločnosti je moderné a rozsiahle strojové zariadenie. Vyrábame malé aj veľké objemy. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou.

Zielona Góra,  Kraj: Lubuskie
Štát: pl Polsko Viac...