ABC Slovenského HospodárstvaPotraviny a nápoje
×

Potraviny a nápoje - Firmy

Naši vinaři

Praha 1 - Nové Město,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

FF Servis, spol., s.r.o.

Špecializujeme sa na doplnky stravy v tabletkách na podporu a regeneráciu organizmu. Distribuujeme podporné potravinové prípravky, doplnky pre tráviacu sústavu, prípravky pre pohybovú sústavu, prípravky na podporu organizmu, prípravky na pitný režim, prípravky na redukciu hmotnosti, vlákninový prášok, vitamín C v tabletkách alebo tiež potravinové doplnky s kolagénom pre zdravé kĺby.

Praha 10,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

Fimex, spol. s r.o.

Špecializujeme sa na predaj potravinárskych strojov pre mäsovú výrobu. Sme výhradnými dodávateľmi potravinárskych strojov od popredných firiem z Nemecka, Rakúska, Talianska a ďalších európ. krajín. Predávame čreva a obaly na údeniny a mäsové výrobky, našou špecialitou je obal SUN, ktorý výrobkom odovzdáva chuť a vôňu. Ponúkame tiež korenie, koreniace zmesi, marinády a aditíva do mäsových výrobkov.

Praha 4 - Modřany,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

U MODRÉHO SLONA

Zabezpečujeme predaj ázijských potravín, čínskych a japonských čajov a čajovej keramiky. Dovážame čínske a japonské čaje prvotriednej kvality, čajovú keramiku i čajové príslušenstvo, ázijské špeciality, ázijské potraviny, najrôznejšie pochutiny, zázvorové cukríky, rezance, huby, ryžu, suroviny na výrobu sushi a mnoho ďalšieho. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.

Praha 2 - Vinohrady,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Gospodarstwo Rolno-Warzywne Aleksy Sobczak

V našej spoločnosti nájdete zeleninu z vlastných plantážach. Musíme ponúknuť kapusta a uhorky. Odporúčame, aby ste s nami spolupracovať. Rozlišujeme nám kvalitné výrobky.

Konstantynów Łódzki,  Kraj: Łódzkie
Štát: pl Polsko Viac...

FIALA - Praha s.r.o.

Zabezpečujeme výrobu profesionálnych pomôcok a potravinárskych výrobkov pre cukrárov, pekárov a kuchárov. Poskytujeme odborný servis, predvádzanie použitia a práce s nimi.

Praha 5,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

P.P.U. PLUS Sp. z o.o.

Naším cieľom je poskytovať komplexné služby zákazníkom. Ponúkame značkové tuzemské výrobky a zahraničné starostlivosť o stále aktuálna a kompletný sortiment výrobkov dobré, stabilnú kvalitu a dodanie v čase, dohodnutých so zákazníkmi, a to vždy na čas. Kvalifikovaný, kompetentný a priateľská posádka poskytuje profesionálne služby a jeho vedomosti sú vždy k dispozícii.

Łódź (Łódź-Widzew),  Kraj: Łódzkie
Štát: pl Polsko Viac...

Delikomat Slovensko, spol. s r.o.

S našimi modernými automatmi na horúce a studené nápoje a občerstvenie zásobujeme zamestnancov i hostí v spoločnostiach, inštitúciách, priemyselných podnikoch, čerpacích staniciach, nákupných centrách Poskytujeme pravidelný servis a starostlivosť o zákazníka. Ponúkame automaty na horúce a studené nápoje, taktiež desiatové a potravinové automaty, automaty na kávu, automaty na vodu a sódu.

Stupava,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Ing. Juraj Klimko

To, že vo fľaši vína je viac filozofie ako vo všetkých knihách, vám potvrdia aj Klimkovci. Rodinnú receptúru kvalitného lokálneho výrobku Vínko Klimko si uchovávajú v pivniciach mesta Modra, ktoré je slávnou perlou malokarpatskej vinohradníckej oblasti. V nich ukrývajú číry klenot rôznych vôní, farieb aj chutí vhodný ku všetkým príležitostiam a ku každému jedlu.

Modra,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

PAMAPOL S.A.

Zaoberáme sa výrobou hotových jedál, mäsových konzerv, paštét, konzervovanej a mrazenej zeleniny. Vyvinuli sme unikátne recepty, ktoré našim produktom dodávajú jedinečný charakter a vďaka starostlivo vybraným zložkám sa vyznačujú výraznou chuťou.

Rusiec (Kamionna),  Kraj: Łódzkie
Štát: pl Polsko Viac...

Farm Frites CZ s.r.o.

Špecializujeme sa na prípravu chladených a mrazených jedál, príloh a špecialít zo zemiakov. Ponúkame hranolky, krokety, americké zemiaky, zemiakové koláčiky, rosties, patata brava, chipsy, ale aj zemiakovú kašu alebo ošúpané zemiaky na ďalšie použitie. Naše výrobky vynikajú skvelou chuťou, výbornou výťažnosťou a atraktívnym vzhľadom a majú ich v obľube zákazníci po celom svete. Kontaktujte nás!

Praha 4 - Krč,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Firma Handlowo-Usługowa " KWAPISZ " Bogdan Kwapisz

Naša spoločnosť má vo svojom chovu rôzne druhy kaprovitých rýb, okrem iného, ​​ako napríklad kapor, šťuka, amur a karas. Ďalej zabezpečujeme dopravu cementonaczep a sypkého materiálu. Všetky sú veľmi vítame spolupracovať s našou firmou.

Opoczno,  Kraj: Łódzkie
Štát: pl Polsko Viac...

ALMARO, s.r.o.

Predaj potravinárskeho oleja a kryštálového cukru pre velkoodberatelov z krajín EU.

Malacky,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...