ABC Slovenského HospodárstvaPotraviny a nápoje
×

Potraviny a nápoje - Firmy

FF Servis, spol., s.r.o.

Špecializujeme sa na doplnky stravy v tabletkách na podporu a regeneráciu organizmu. Distribuujeme podporné potravinové prípravky, doplnky pre tráviacu sústavu, prípravky pre pohybovú sústavu, prípravky na podporu organizmu, prípravky na pitný režim, prípravky na redukciu hmotnosti, vlákninový prášok, vitamín C v tabletkách alebo tiež potravinové doplnky s kolagénom pre zdravé kĺby.

Praha 10,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

ZZM, spol. s r.o

Ponúkame kompletné logistické služby so zameraním na špecializované skladovanie a prepravu liečiv, zdravotníckeho materiálu, veterinárnych liekov. Sme k dispozícii od prevzatia tovaru na uloženie až do okamihu dodania tovaru na určené miesto.

Modřice,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...

Fimex, spol. s r.o.

Špecializujeme sa na predaj potravinárskych strojov pre mäsovú výrobu. Sme výhradnými dodávateľmi potravinárskych strojov od popredných firiem z Nemecka, Rakúska, Talianska a ďalších európ. krajín. Predávame čreva a obaly na údeniny a mäsové výrobky, našou špecialitou je obal SUN, ktorý výrobkom odovzdáva chuť a vôňu. Ponúkame tiež korenie, koreniace zmesi, marinády a aditíva do mäsových výrobkov.

Praha 4 - Modřany,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

Farm Frites CZ s.r.o.

Špecializujeme sa na prípravu chladených a mrazených jedál, príloh a špecialít zo zemiakov. Ponúkame hranolky, krokety, americké zemiaky, zemiakové koláčiky, rosties, patata brava, chipsy, ale aj zemiakovú kašu alebo ošúpané zemiaky na ďalšie použitie. Naše výrobky vynikajú skvelou chuťou, výbornou výťažnosťou a atraktívnym vzhľadom a majú ich v obľube zákazníci po celom svete. Kontaktujte nás!

Praha 4 - Krč,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

BOLEA s.c. Bożena John, Joanna Zioło

Naša spoločnosť má vo svojej ponuke viac ako 100 druhov, vysoko kvalitné výťažok, aróma a éterické oleje, ktoré spĺňajú požiadavky platných v Európskej únii. Pozývame vás k spolupráci.

Oleśnica,  Kraj: Dolnośląskie
Štát: pl Polsko Viac...

Ján Janušík VINO JANO

Vinárstvo Víno Jano - výroba a predaj vína, degustácie a poradenstvo, fľaškovanie vín. Sme rodinné vinárstvo s dlhoročnou tradíciou, ktoré ponúka široký sortiment vín: biele, červené, ružové, tiché aj sýtené, fľaškové, sudové, v demižónoch, najviac sa špecializujeme na biele víno. Rozvoz vína si zabezpečujeme vlastnými prepravnými kapacitami, naším stálym odberateľom zabezpečujeme dovoz zdarma.

Limbach,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Flatlanders s.r.o.

Náš pokladničný systém BLACKSHEEP je komplexným riešením pre reštaurácie a gastronomické zariadenia. Je to multiplatformový systém, s ktorým zvýšite efektivitu prevádzky. Spĺňa požiadavky aj toho najnáročnejšieho zákazníka a ako jediní na Slovensku poskytujeme verziu POS systému na iOs, aj na Android. Pomocou nášho riešenia si viete sledovať skladové zásoby, dochádzku, ako aj objednávky.

Bratislava 2,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Gospodarstwo Rolno-Warzywne Aleksy Sobczak

V našej spoločnosti nájdete zeleninu z vlastných plantážach. Musíme ponúknuť kapusta a uhorky. Odporúčame, aby ste s nami spolupracovať. Rozlišujeme nám kvalitné výrobky.

Konstantynów Łódzki,  Kraj: Łódzkie
Štát: pl Polsko Viac...

VPV Praha, s.r.o.

Praha 9 - Čakovice,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

FIALA - Praha s.r.o.

Zabezpečujeme výrobu profesionálnych pomôcok a potravinárskych výrobkov pre cukrárov, pekárov a kuchárov. Poskytujeme odborný servis, predvádzanie použitia a práce s nimi.

Praha 5,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

P.P.U. PLUS Sp. z o.o.

Naším cieľom je poskytovať komplexné služby zákazníkom. Ponúkame značkové tuzemské výrobky a zahraničné starostlivosť o stále aktuálna a kompletný sortiment výrobkov dobré, stabilnú kvalitu a dodanie v čase, dohodnutých so zákazníkmi, a to vždy na čas. Kvalifikovaný, kompetentný a priateľská posádka poskytuje profesionálne služby a jeho vedomosti sú vždy k dispozícii.

Łódź (Łódź-Widzew),  Kraj: Łódzkie
Štát: pl Polsko Viac...