ABC Slovenského HospodárstvaPotraviny a nápoje
×

Potraviny a nápoje - Firmy

FF Servis, spol., s.r.o.

Špecializujeme sa na doplnky stravy v tabletkách na podporu a regeneráciu organizmu. Distribuujeme podporné potravinové prípravky, doplnky pre tráviacu sústavu, prípravky pre pohybovú sústavu, prípravky na podporu organizmu, prípravky na pitný režim, prípravky na redukciu hmotnosti, vlákninový prášok, vitamín C v tabletkách alebo tiež potravinové doplnky s kolagénom pre zdravé kĺby.

Praha 10,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

Patrik Lamka

Ponúkame kompletný sortiment pražiarne kávy. Dodávame kávu Arabica, Robusta a rôzne kávové zmesi. Zabezpečujeme riadené a neriadené degustácie rumu. Zabezpečujeme predaj indickej, kolumbijskej, brazílskej, peruánskej, mexickej kávy a pod.

Hradec Králové,  Kraj: Královéhradecký
Štát: cz Česká republika Viac...

RIBRETTO, s.r.o.

Praha 5 - Zličín,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

U MODRÉHO SLONA

Zabezpečujeme predaj ázijských potravín, čínskych a japonských čajov a čajovej keramiky.

Praha 7,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

ZZM, spol. s r.o

Ponúkame kompletné logistické služby so zameraním na špecializované skladovanie a prepravu liečiv, zdravotníckeho materiálu, veterinárnych liekov. Sme k dispozícii od prevzatia tovaru na uloženie až do okamihu dodania tovaru na určené miesto.

Modřice,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...

Pasta Impianti s.r.o.

Špecializujeme sa predaj strojov a zariadení na výrobu cestovín a gnocchi vhodných do reštaurácií, hotelov, jedální, pekární a obchodných reťazcov. Ponúkame stroje na dlhé a krátke cestoviny, stroje na valcované cestoviny, stroje na plnené cestoviny, stroje na zemiakové gnocchi pod. Zabezpečujeme predaj semoliny na výrobu cestovín a sušenej zemiakovej kaše pre výrobu gnocchi.

Brno,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Saxos cz s.r.o.

Sme obchodná spoločnosť, máme výhradné zastúpenie novinky v ČR a SR LIFESTYLE Drink - MINTANINE. Kofeínová limonáda 3.0 obsahuje len prírodné guaranu az 99,99% ju tvoria organické látky. Osviežujúci príchuť mäty, limetky a citrónu si okamžite získa vaše chuťové bunky. MINTANINE je svojím zložením a chuťou vhodná alternatíva ku klasickým energetickým nápojom. Patentované a vyrábané v Nemecku.

Brno,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

BOLEA s.c. Bożena John, Joanna Zioło

Naša spoločnosť má vo svojej ponuke viac ako 100 druhov, vysoko kvalitné výťažok, aróma a éterické oleje, ktoré spĺňajú požiadavky platných v Európskej únii. Pozývame vás k spolupráci.

Oleśnica,  Kraj: Dolnośląskie
Štát: pl Polsko Viac...

Juraj Kočiš, s.r.o.

Zameraním našej rodinnej spoločnosti je mäsovýroba a výroba mäsových výrobkov. Naša výroba mäsových výrobkov je založená na regionálnych receptúrach a používame tradičné výrobné postupy. Ponúkame výrobu tepelne opracovaných i tepelne neopracovaných mäsových výrobkov, rozrábku mäsa, rozvoz mäsa i mäsových výrobkov. Sme schválená ako priemyselná výroba spĺňajúca všetky kritéria Európskej únie.

Veľký Biel,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Ján Janušík VINO JANO

Vinárstvo Víno Jano - výroba a predaj vína, degustácie a poradenstvo, fľaškovanie vín. Sme rodinné vinárstvo s dlhoročnou tradíciou, ktoré ponúka široký sortiment vín: biele, červené, ružové, tiché aj sýtené, fľaškové, sudové, v demižónoch, najviac sa špecializujeme na biele víno. Rozvoz vína si zabezpečujeme vlastnými prepravnými kapacitami, naším stálym odberateľom zabezpečujeme dovoz zdarma.

Limbach,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Delikomat Slovensko, spol. s r.o.

S našimi modernými automatmi na horúce a studené nápoje a občerstvenie zásobujeme zamestnancov i hostí v spoločnostiach, inštitúciách, priemyselných podnikoch, čerpacích staniciach, nákupných centrách Poskytujeme pravidelný servis a starostlivosť o zákazníka. Ponúkame automaty na horúce a studené nápoje, taktiež desiatové a potravinové automaty, automaty na kávu, automaty na vodu a sódu.

Stupava,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...