ABC Slovenského HospodárstvaPlasty
×

Plasty - Firmy

Wassa s.r.o.

Mírová pod Kozákovem,  Kraj: Liberecký
Štát: cz Česká republika Viac...

GAPA MB s.r.o.

Výroba rohoží a čistiacich zón. Rohože vstupné, interierové, kúpeľňové, bazénové, priemyselné. Rozmery rohože podľa požiadaviek. Výroba doplnkov k rohožiam - dverné kefová lišta, schodová hrana a lišta, protišmykový pásik. Široká ponuka výrobkov v rôznom prevedení a vo vysokej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne as ústretovosťou k jeho požiadavkám. Kontaktujte nás.

Mladá Boleslav,  Kraj: Středočeský
Štát: cz Česká republika Viac...

ASOCIACE GUMÁRENSKÉ TECHNOLOGIE ZLÍN s.r.o.

Vykonávame pogumovanie kolies a valcov čiernou, svetlou a penovou gumou s rôznou tvrdosťou i brúseným povrchom. Zaoberáme sa výrobou konfekčných membrán pre konfekčné stroje na výrobu pneumatík. Ponúkame lisovanie výrobkov z gumy vo vulkanizačnom lise 800x800, brúsenie gumových valcov a opravy hadicových ventilov.

Zlín,  Kraj: Zlínský
Štát: cz Česká republika Viac...

PREBALTO.CZ

Špecializujeme sa na co-packing, s ktorým máme bohaté skúsenosti, vďaka ktorým poskytujeme tie najlepšie služby na trhu. Obráťte sa na nás pre balenie a ručnú kompletizáciu výrobkov a tovaru, prelepovanie, tlač etikiet, uskladnenie tovaru, balenie do tepelne zmršitelných obalov, do PVC, do fólie, ďalej pre vkladanie, vlepovanie, distribúciu a rozosielanie. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Praha 9 - Horní Počernice,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

TFP universal a.s.

Praha 6 - Přední Kopanina,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

SEPAS a.s.

Zaoberáme sa výrobou a spracovaním penového polystyrénu EPS. Ponúkame lisované výrobky - prepravné termoboxy, hlavy, venčeky, vajíčka, gule, zvončeky, srdiečka a kužele. Vykonávame zateplenie striech pomocou polystyrénových tvaroviek a kontúrové rezanie v rozmere 2D či zateplenie potrubia. Špecializujeme sa na výrobu fasádnych profilov.

Zašová,  Kraj: Zlínský
Štát: cz Česká republika Viac...

FASTRA s.r.o.

Na základe požiadaviek vyplývajúcich z certifikácie a registrácie organizácií v plynárenstve ponúkame ako službu balónovacie a navrtávacie práce.

Kolín,  Kraj: Středočeský
Štát: cz Česká republika Viac...

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábame a montujeme protiprievanové clony pevné či mobilné, farebné či priehľadné. Ďalej ponúkame kyvné vráta, u ktorých tvorí výplň transparentné mäkčené PVC (farebné i s mriežkovou výplňou). Inštalujeme rýchlonavíjacie vráta.Dodávame priehľadné aj nepriehľadné posuvné steny z pružných netrieštivých materiálov. Zacloníme ľubovoľné plochy-od malých technologických prestupov až po žeriavové dráhy.

Ostrava - Moravská Ostrava,  Kraj: Moravskoslezský
Štát: cz Česká republika Viac...

Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o.

Sme najväčším výrobcom plastových potrubných systémov v Českej republike. V našom sortimente nájdete kanalizačné systémy plastového potrubia, odpadové rúrky a revízne šachty z polypropylénu a systém kanalizačných šácht. Vyberať môžete z niekoľkých produktových radov vo vysokej kvalite a za výhodné ceny. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne pre jeho maximálnu spokojnosť.

Humpolec,  Kraj: Vysočina
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Zakład Poligraficzny EKOROL Stanisław Janicki

Oddelenie Poligraficzny EKOROL sa špecializuje na tlač samolepiacich etikiet a flexibilných obalov pre rolu, tzn. Vrecia a sáčky. Na poľskom trhu a európskej pôsobíme od roku 1988. Tlač ponúka produkty na rôznych substrátov a ktoré majú širokú škálu možností povrchovou úpravou. Máme vlastné grafické štúdio predtlačovú tlače.

Kobylnica,  Kraj: Wielkopolskie
Štát: pl Polsko Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

ROLLPLAST

Činnosť spoločnosti zahŕňa distribúciu umelých hmôt, manipulačné systémy a komponenty potrebné pre výstavbu a údržbu strojov - transportných valčekov, reťaze, modulárne pásy, PVC pásky, sieťoviny doprava, ložiskové telesá, kolesá, profily, šmykľavky atď Pozývame vás k spolupráci.

Zduńska Wola,  Kraj: Łódzkie
Štát: pl Polsko Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Dav-Pol Dawid Ryński

Vyrábame vysoko kvalitné sviečky a príspevky oleja a parafínu. K výrobe Naše výrobky používame iba najkvalitnejšie materiály. Sledujeme trendy na trhu k dnešnému dňu k vytvoreniu nových produktov a postavil ich na trh. Snažíme sa splniť očakávania našich pravidelných i nových zákazníkov. Pozývame vás k spolupráci s našou spoločnosťou.

Połaniec,  Kraj: Świętokrzyskie
Štát: pl Polsko Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

LUDMER sp. z o.o. sp.k.

Ponúkame na predaj širokú škálu kvetináčov, stoličky, kryty automobilových, tučniakmi naučiť lyžovanie a ventilátora obrazoviek. Sme majú vysokú dôveryhodnosť u potenciálnych zákazníkov na poľskom trhu aj v zahraničí. Chceme, aby ste boli spokojní s zakúpeného tovaru. Výkonní pracovníci zodpovie akékoľvek otázky týkajúce sa sortimentu spoločnosti. Vitajte!

Poznań (Poznań-Grunwald),  Kraj: Wielkopolskie
Štát: pl Polsko Viac...