ABC Slovenského HospodárstvaPapier
×

Papier - Firmy

Wassa s.r.o.

Mírová pod Kozákovem,  Kraj: Liberecký
Štát: cz Česká republika Viac...

BALKAN system s.r.o.

Predajné a servisné stredisko CISS (system priebežného doplňovania atramentu) pre domácnosti a firmy. Predaj CISS. Ponúkame najlacnejšiu nízko nákladovú tlač a kopírovanie v Liberci. Môžeme Vám ponúknuť najnižšie ceny pri zachovaní špičkovej kvality.

Bedřichovka - Liberec XXXIV,  Kraj: Liberecký
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Zakład Poligraficzny EKOROL Stanisław Janicki

Oddelenie Poligraficzny EKOROL sa špecializuje na tlač samolepiacich etikiet a flexibilných obalov pre rolu, tzn. Vrecia a sáčky. Na poľskom trhu a európskej pôsobíme od roku 1988. Tlač ponúka produkty na rôznych substrátov a ktoré majú širokú škálu možností povrchovou úpravou. Máme vlastné grafické štúdio predtlačovú tlače.

Kobylnica,  Kraj: Wielkopolskie
Štát: pl Polsko Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

'' DANCZAR '' Cezary Jasiaczyk

Máme takmer 10 rokov skúseností v oblasti výroby 3 a 5-vrstvou obalového cukroviniek, ktorá sa špecializuje aj pri výkone výrobkov z kartónu, lepenky a papierových tašiek s potlačou. Odporúčame riešenie plne organické, ozdobné kartónové krabice a tašky s potlačou, ktoré poskytujú dokonalú podporu rôznych reklamných kampaní.

Aleksandrów Łódzki,  Kraj: Łódzkie
Štát: pl Polsko Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

P.P.H.U. "KONRAT" Karol Drewniak

Vyrábame kartónové obaly. Sme jedným z popredných výrobcov a my sme teraz dôveru mnohých zákazníkov. Každý deň sme sa rozšíriť základňu našich zákazníkov. Plánujeme rozšíriť našu ponuku obalov v iných odvetviach poľnohospodárskeho priemyslu. Dodávame našim zákazníkom iba s najvyššej kvality tovaru. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou.

Szczytniki,  Kraj: Wielkopolskie
Štát: pl Polsko Viac...

MAVEKA, s.r.o.

Zaoberáme sa internetovým predajom tovaru so zameraním na geocaching. Ponúkame tričká, mikiny, gumáky, zápisníky, krabičky, magnety, nášivky, nálepky, geocoiny, trackovateľné predmety a ostatný doplnkový tovar. Našou druhou činnosťou je vydávanie časopisu o geocachingu Publish, ktorý si môžete objednať prostredníctvom e-shopu alebo zakúpiť v kamennej predajni Shop&Cafe Keška v Bratislave.

Bratislava 2,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Typodesign s. r. o.

České Budějovice,  Kraj: Jihočeský
Štát: cz Česká republika Viac...

ITD Collection s.c. T. Jankowski, W. Muszelski, S. Jankowska-Muszelska, A. Jankowska

Vyrábame: ryžový papier na decoupage, papier mäkký na decoupage, prenášací papier decoupage, papier na scrapbooking, obchodné pozvánky, svadobné pozvánky, diplomy a certifikáty, blahoželania, obchodné, vianočné a novoročné pohľadnice.

Łódź (Łódź-Bałuty),  Kraj: Łódzkie
Štát: pl Polsko Viac...

L. K. Permanent, spol. s r.o.

Poskytujeme kompletné služby oblasti distribúcie tlače a zásielok. Zabezpečujeme zákazky od spracovania dát, cez tlač, zabalenie až po doručenie na určené miesto. Pre e-shopy a zásielkové obchody ponúkame prípravu, balenie a doručenie tovaru na miesto určenia. Zrealizujeme transakčné tlače, reklamnú tlač, tlač rôznych marketingových materiálov, personalizácie dokumentov a mnoho ďalšieho.

Bratislava 3,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Ing. Ľubor Balko - ELBE PLUS

Zaoberáme sa predajom kancelárskych potrieb, hygienického materiálu a drogistického tovaru, spotrebného materiálu pre počítače, obalového materiálu, kalendárov a zákazkovou výrobou darčekových predmetov. Ponúkame široký sortiment tovaru pre kancelárie na jednom mieste za tie najvýhodnejšie ceny.

Bratislava 2,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...