ABC Slovenského HospodárstvaPapier
×

Papier - Firmy

Wassa s.r.o.

Mírová pod Kozákovem,  Kraj: Liberecký
Štát: cz Česká republika Viac...

BALKAN system s.r.o.

Predajné a servisné stredisko CISS (system priebežného doplňovania atramentu) pre domácnosti a firmy. Predaj CISS. Ponúkame najlacnejšiu nízko nákladovú tlač a kopírovanie v Liberci. Môžeme Vám ponúknuť najnižšie ceny pri zachovaní špičkovej kvality.

Bedřichovka - Liberec XXXIV,  Kraj: Liberecký
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

P.P.H.U. "KONRAT" Karol Drewniak

Vyrábame kartónové obaly. Sme jedným z popredných výrobcov a my sme teraz dôveru mnohých zákazníkov. Každý deň sme sa rozšíriť základňu našich zákazníkov. Plánujeme rozšíriť našu ponuku obalov v iných odvetviach poľnohospodárskeho priemyslu. Dodávame našim zákazníkom iba s najvyššej kvality tovaru. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou.

Szczytniki,  Kraj: Wielkopolskie
Štát: pl Polsko Viac...

MAVEKA, s.r.o.

Zaoberáme sa internetovým predajom tovaru so zameraním na geocaching. Ponúkame tričká, mikiny, gumáky, zápisníky, krabičky, magnety, nášivky, nálepky, geocoiny, trackovateľné predmety a ostatný doplnkový tovar. Našou druhou činnosťou je vydávanie časopisu o geocachingu Publish, ktorý si môžete objednať prostredníctvom e-shopu alebo zakúpiť v kamennej predajni Shop&Cafe Keška v Bratislave.

Bratislava 2,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Typodesign s. r. o.

České Budějovice,  Kraj: Jihočeský
Štát: cz Česká republika Viac...

Ing. Ľubor Balko - ELBE PLUS

Zaoberáme sa predajom kancelárskych potrieb, hygienického materiálu a drogistického tovaru, spotrebného materiálu pre počítače, obalového materiálu, kalendárov a zákazkovou výrobou darčekových predmetov. Ponúkame široký sortiment tovaru pre kancelárie na jednom mieste za tie najvýhodnejšie ceny.

Bratislava 2,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

RAPETO, a.s.

Bezdružice,  Kraj: Plzeňský
Štát: cz Česká republika Viac...

GOSET, s.r.o.

Venujeme sa výrobe kartonáže a obalov - výroba kartónových obalov, výroba darčekových a luxusných obalov, kartónové obaly na víno, exkluzívne krabičky na tovar, kartóny na mieru, baliace podložky. Sme zameraní na malosériovú a kusovú výrobu s dôrazom na kvalitu a jedinečnosť. Zhotovíme obal, ktorý predáva Vás produkt.

Modra,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

STATIS, s.r.o.

Realizujeme analýzy, prieskum a štatistiku - štatistická analýza podkladových údajov, finančná analýza, analýza tržieb, štatistické riadenie kvality, ekonomika firmy. Zabezpečujeme i školenia ekonomicko-štatistických analýz a venujeme sa i publikačnej činnosti.

Bratislava 5,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Queen Rose, s.r.o.

Zaoberáme sa veľkoobchodným a maloobchodným predajom kvetov a aranžérskeho materiálu. Veľkoobchod je určený pre kvetinárov, aranžistov, hotely a iné spoločnosti. Dodávame kvety, obalový materiál, aranžérsky materiál a potreby, dekoračné doplnky ako vázy, misky, poháre a pod.

Bratislava 2,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...