ABC Slovenského HospodárstvaNábytok a podlahové krytiny
×

Nábytok a podlahové krytiny - Firmy

HOLTEX a.s.

Vyrábame a predávame koberce a podlahové textílie. Zaoberáme sa exportom kobercov do krajín celej Európy. Ponúkame široký sortiment metráže aj kusových kobercov, vykonávame ich ďalšie úpravy ako rezanie, obšívanie a následnú pokládku.

Jiříkov,  Kraj: Ústecký
Štát: cz Česká republika Viac...
(1 hodnotenie)

ENPRAG s.r.o. - KOVOVÝ NÁBYTEK

Venujeme sa predaju kovového nábytku vhodného do kancelárií, škôl, dielní alebo k lekárskemu využitiu. Kovový nábytok rozvážame, poskytujeme záručný i pozáručný servis. Ponúkame kovové kartotéky, registračné skrine, kovové šatňové skrine, trezorové a ohňovzdorné. Ďalej predávame konferenčné stoličky, školský či priemyselný nábytok, pojazdné regály, poštové schránky, nádoby na odpad aj posyp a iné.

Praha 5 - Radlice,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

LINEA SK spol. s r.o.

Slovenská výrobná spoločnosť orientovaná na výrobu produktov pre vybavenie škôl, odborných učební, školiacich stredísk, kancelárií.
Výroba a predaj - školský nábytok, zariadenie pre posluchárne tabule, flipcharty, vitríny pre exteriér aj interiér, kancelársky nábytok, projekčná a technika.

Bratislava 2,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

P.P.H.U. KROLL Roman Kroll

PPHU Roman KROLL Kroll je výrobcom vitrín a informácie výstavy. Máme potvrdenie o bezúhonnosti pre firmy a mnoho ďalších. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou.

Kcynia,  Kraj: Kujawsko-Pomorskie
Štát: pl Polsko Viac...

MONTY Urban s.r.o.

Navrhujeme, zhotovujeme a dodávame regálové systémy do výrobných hál, skladov, archívov, kancelárií, dielní, obchodov a pod. V našom sortimente nájdete paletové, policové, konzolové, pojazdové a prechodové regály, medziposchodia a plošiny. V oblasti regálových systémov poskytujeme komplexné poradenstvo a revíznu činnosť. Takisto sa zaoberáme výrobou jednoduchých železných konštrukcií.

Františkov - Liberec X,  Kraj: Liberecký
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Ceramika Paradyż Sp. z o.o.

Keramika Paradyż. Poľská spoločnosť s 27 rokov skúseností a exportuje do 40 krajín po celom svete. Ponúkajú takmer 4000 obkladov a dekorácií. Známy pre jeho medzinárodného dizajnu a vysoko kvalitných keramických obkladov a dlažieb podľa Paradyž dobre sa ocitnú v oboch vnútorných súkromných a prestížne rezidenčné projekty, kanceláriách a verejných budovách.

Tomaszów Mazowiecki,  Kraj: Łódzkie
Štát: pl Polsko Viac...

Jaroslav Kovalčík - Kvalitní regály

Špecializujeme sa na projekciu, dodávku a montáž regálových systémov pre vybavenie najrôznejších skladových priestorov. Ponúkame riešenie kompletne na mieru podľa Vašich potrieb. Dodávame vysoko kvalitné paletové regály, policové regály, konzolové regály, mobilné regály, paternosterové systémy, regálové predajné systémy a pod. Zaoberáme sa tiež výrobou dielenského nábytku.

Rajhrad,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábame a montujeme protiprievanové clony pevné či mobilné, farebné či priehľadné. Ďalej ponúkame kyvné vráta, u ktorých tvorí výplň transparentné mäkčené PVC (farebné i s mriežkovou výplňou). Inštalujeme rýchlonavíjacie vráta.Dodávame priehľadné aj nepriehľadné posuvné steny z pružných netrieštivých materiálov. Zacloníme ľubovoľné plochy-od malých technologických prestupov až po žeriavové dráhy.

Ostrava - Moravská Ostrava,  Kraj: Moravskoslezský
Štát: cz Česká republika Viac...

TOSCANA Ba, s.r.o.

Realizujeme návrhy kúpeľní na zákazku a dodávame kompletné sanitárne vybavenie - sanitárna keramika, sprchové kúty, obkladový kameň, sanitárne vybavenie kúpeľní, kúpeľňové batérie, kúpeľňové vane, radiátory do kúpeľní a pod. Zabezpečujeme predaj keramických obkladov do kúpeľní a kuchýň. Zameriavame sa na realizáciu kuchýň na zákazku.

Bratislava 3,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

PFD International, s.r.o.

Špecializujeme sa na predaj kvalitných interiérových deliacich priečok a kancelárskeho nábytku. Zabezpečujeme komplexné riešenie interiérov na mieru. Ponúkame kvalitný a dizajnový nábytok do kancelárie, úložné priestory vhodné do kancelárie a taktiež manažérsky nábytok. Samozrejmosťou je aj záručný a pozáručný servis. Ponúkame odborné vedenie účtovníctva pre firmy aj podnikateľov.

Bratislava 3,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

HEDA export-import, spol. s r. o. - dřevěné hračky a loutky

Ponúkame veľkoobchodný a maloobchodný predaj českých drevených hračiek, bábok, maňušiek, bábkových divadiel, didaktických pomôcok Montessori, bytových a módnych doplnkov a smaltovaných šperkov. Hlavným sortimentom sú bábky všetkých veľkostí a materiálov, rozprávkové aj známych postavičiek Spejbla, Hurvínka a Máničky vyrábané v licencii a so súhlasom Divadla Spejbla a Hurvínka v Prahe.

Brno,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

KORAL I KAPI USŁUGI STOLARSKIE S.C.

Zaoberáme sa výrobu nábytku v laminovaných dosiek, dosky 3d, prírodné dyhy a upravené, lakované matné alebo lesklé, HPL, dreva a nábytku lakovaných vo farbe polyuretánových lakov na podložke a lesku. Vykonávame tiež príkazy pre skrinky, skrine, nezvyčajné nábytku, na vyžiadanie, a voľne stojaci nábytok. Ponuka je k dispozícii na našich webových stránkach!

Poznań (Poznań-Wilda),  Kraj: Wielkopolskie
Štát: pl Polsko Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Artbegstudio - Pracownia artystyczna

Naša firma sa zaoberá výrobou a montážou typu zastrešenia pergodenta. Naše markízy sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a látok akrylové certifikované. Ponúkame širokú škálu farieb, vzorov a veľkostí striech, rolety, žalúzie a závesy. Látky, ktoré používame na pergoly sú produktom spoločnosti Satller. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou.

Strzelin,  Kraj: Dolnośląskie
Štát: pl Polsko Viac...