ABC Slovenského HospodárstvaNábytok a podlahové krytiny
×

Nábytok a podlahové krytiny - Firmy

Koupelnové žebříky

Ponúkame ručne vyrábané dizajnové vykurovacie telesá z brúseného nerezu s vynikajúcou výhrevnosťou a jedinečnými vlastnosťami. Prevádzkujeme internetový obchod - nerezové kúpeľňové rebríky, nerezové kúpeľňové radiátory, nerezové kúrenie.

Mladá Vožice,  Kraj: Jihočeský
Štát: cz Česká republika Viac...

HOLTEX a.s.

Vyrábame a predávame koberce a podlahové textílie. Zaoberáme sa exportom kobercov do krajín celej Európy. Ponúkame široký sortiment metráže aj kusových kobercov, vykonávame ich ďalšie úpravy ako rezanie, obšívanie a následnú pokládku.

Jiříkov,  Kraj: Ústecký
Štát: cz Česká republika Viac...

HEDA export-import, spol. s r. o. - dřevěné hračky a loutky

Ponúkame veľkoobchodný a maloobchodný predaj českých drevených hračiek, bábok, maňušiek, bábkových divadiel, didaktických pomôcok Montessori, bytových a módnych doplnkov a smaltovaných šperkov. Hlavným sortimentom sú bábky všetkých veľkostí a materiálov, rozprávkové aj známych postavičiek Spejbla, Hurvínka a Máničky vyrábané v licencii a so súhlasom Divadla Spejbla a Hurvínka v Prahe.

Brno,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...

GAPA MB s.r.o.

Mladá Boleslav,  Kraj: Středočeský
Štát: cz Česká republika Viac...

ENPRAG s.r.o. - KOVOVÝ NÁBYTEK

Venujeme sa predaju kovového nábytku vhodného do kancelárií, škôl, dielní alebo k lekárskemu využitiu. Kovový nábytok rozvážame, poskytujeme záručný i pozáručný servis. Ponúkame kovové kartotéky, registračné skrine, kovové šatňové skrine, trezorové a ohňovzdorné. Ďalej predávame konferenčné stoličky, školský či priemyselný nábytok, pojazdné regály, poštové schránky, nádoby na odpad aj posyp a iné.

Praha 5 - Radlice,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

LINEA SK spol. s r.o.

Slovenská výrobná spoločnosť orientovaná na výrobu produktov pre vybavenie škôl, odborných učební, školiacich stredísk, kancelárií.
Výroba a predaj - školský nábytok, zariadenie pre posluchárne tabule, flipcharty, vitríny pre exteriér aj interiér, kancelársky nábytok, projekčná a technika.

Bratislava 3,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

MONTY Urban s.r.o.

Navrhujeme, zhotovujeme a dodávame regálové systémy do výrobných hál, skladov, archívov, kancelárií, dielní, obchodov a pod. V našom sortimente nájdete paletové, policové, konzolové, pojazdové a prechodové regály, medziposchodia a plošiny. V oblasti regálových systémov poskytujeme komplexné poradenstvo a revíznu činnosť. Takisto sa zaoberáme výrobou jednoduchých železných konštrukcií.

Františkov - Liberec X,  Kraj: Liberecký
Štát: cz Česká republika Viac...

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábame a montujeme protiprievanové clony pevné či mobilné, farebné či priehľadné. Ďalej ponúkame kyvné vráta, u ktorých tvorí výplň transparentné mäkčené PVC (farebné i s mriežkovou výplňou). Inštalujeme rýchlonavíjacie vráta.Dodávame priehľadné aj nepriehľadné posuvné steny z pružných netrieštivých materiálov. Zacloníme ľubovoľné plochy-od malých technologických prestupov až po žeriavové dráhy.

Ostrava - Moravská Ostrava,  Kraj: Moravskoslezský
Štát: cz Česká republika Viac...

TOSCANA Ba, s.r.o.

Realizujeme návrhy kúpeľní na zákazku a dodávame kompletné sanitárne vybavenie - sanitárna keramika, sprchové kúty, obkladový kameň, sanitárne vybavenie kúpeľní, kúpeľňové batérie, kúpeľňové vane, radiátory do kúpeľní a pod. Zabezpečujeme predaj keramických obkladov do kúpeľní a kuchýň. Zameriavame sa na realizáciu kuchýň na zákazku.

Bratislava 3,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Firma Usługowo-Handlowa Rafał Niedbalski

Boli sme na trhu od roku 2013. Zaoberáme sa predajom textilu, nábytku, tapiet, brlohoch, a vankúše. Vďaka niekoľkoročnej skúsenosti v predajnom Naša spoločnosť sa teší výbornej umiestnenie. My charakterizujú spoľahlivosť. Zaručujeme atraktívne podmienky a zľavy. Neustále zlepšovať kvalitu vyrábaného nábytku, rovnako ako výrobky. Pozývame vás oboznámiť s ponukou spoločnosti.

Nowa Sól,  Kraj: Lubuskie
Štát: pl Polsko Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

KORAL I KAPI USŁUGI STOLARSKIE S.C.

Zaoberáme sa výrobu nábytku v laminovaných dosiek, dosky 3d, prírodné dyhy a upravené, lakované matné alebo lesklé, HPL, dreva a nábytku lakovaných vo farbe polyuretánových lakov na podložke a lesku. Vykonávame tiež príkazy pre skrinky, skrine, nezvyčajné nábytku, na vyžiadanie, a voľne stojaci nábytok. Ponuka je k dispozícii na našich webových stránkach!

Poznań (Poznań-Wilda),  Kraj: Wielkopolskie
Štát: pl Polsko Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Artbegstudio - Pracownia artystyczna

Naša firma sa zaoberá výrobou a montážou typu zastrešenia pergodenta. Naše markízy sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a látok akrylové certifikované. Ponúkame širokú škálu farieb, vzorov a veľkostí striech, rolety, žalúzie a závesy. Látky, ktoré používame na pergoly sú produktom spoločnosti Satller. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou.

Strzelin,  Kraj: Dolnośląskie
Štát: pl Polsko Viac...