ABC Slovenského HospodárstvaEkológia a odpady
×

Ekológia a odpady - Firmy

GZ Metal s.r.o.

Zaoberáme sa spracovaním drahých kovov a zliatin. Venujeme sa výkupu a predaju investičného zlata a striebra. Nakladáme s materiálmi s obsahom drahých kovov a prepracovávame materiál. Odkupujeme elektronický materiál.

Praha 1,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

ČE-NOVA CZ s.r.o.

Ponúkame profesionálny servis v oblasti údržby, čistenia a dezinfekcie vzduchotechniky a vzduchotechnických rozvodov. Zabezpečíme čistenie odlučovačov tuku, odmasťovanie vzduchotechniky, dezinfekciu reštauračných prevádzok, neutralizovanie a odstránenie zápachov, generovanie suchej hmly, výmeny filtrov vzduchotech. rozvodov, likvidáciu plesní. Spracovávame i znalecké posudky stavu vzduchotechniky.

Praha 4 - Podolí,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

SEPAS a.s.

Zaoberáme sa výrobou a spracovaním penového polystyrénu EPS. Ponúkame lisované výrobky - prepravné termoboxy, hlavy, venčeky, vajíčka, gule, zvončeky, srdiečka a kužele. Vykonávame zateplenie striech pomocou polystyrénových tvaroviek a kontúrové rezanie v rozmere 2D či zateplenie potrubia. Špecializujeme sa na výrobu fasádnych profilov.

Zašová,  Kraj: Zlínský
Štát: cz Česká republika Viac...

PERAX spol. s r.o.

Zaoberáme sa výstavbou investičných celkov a priemyselného chladenia, dodávkami chladiacich veží, čerpacích staníc vody a potrubných rozvodov.

Praha 9,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

KOWAX

Zaoberáme sa výrobou a dodávkou zváracej techniky, zváracieho spotrebného materiálu a najrôznejšieho príslušenstva pre výkon zvárania. V našom sortimente nájdete zváračky, zváracie drôty, bázické elektródy, zváracie kukly, filtračné a ventilačné jednotky, zemniace kliešte, zváracie káble, zváraciu chémiu, brusivo a brúsne materiály, redukčné ventily, časticové filtre, fólie pre helmy, akumulátory.

Ostrava - Radvanice,  Kraj: Moravskoslezský
Štát: cz Česká republika Viac...

INGES s.r.o.

Praha 5 - Stodůlky,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Filter Service Sp. z o.o.

Zaoberáme sa výrobou filtračných materiálov od roku 1977. Našu činnosť sme zahájili v Inštitúte textilu v Lodži, kde bola štúdie uskutočnenej na problematiku využívania elektrostatických síl atrakcie v aerosólové filtráciou. Sme solídne a lojálni spoločnosť, ktorá spĺňa očakávania našich zákazníkov.

Zgierz,  Kraj: Łódzkie
Štát: pl Polsko Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

WODPOL Przedsiębiorstwo Techniczno Handlowe

WODPOL spoločnosti Technology Trading Company je výrobcom zariadení na úpravu vody v priemysle. Používame moderné technológie, ktoré dokážu poradiť s väčšinou otázok súvisiacich s prípravou vody.

Tomaszów Mazowiecki,  Kraj: Łódzkie
Štát: pl Polsko Viac...

KOVODRUŽSTVO v. d. STRÁŽOV

Zaoberáme sa výrobou ventilátorov, vzduchotechniky a zákazkovou výrobou plechových dielov. Vysokotlakové radiálne ventilátory sú dodávané z 89% na tuzemský trh. Ide o výrobky poháňané elektromotorom.

Janovice nad Úhlavou,  Kraj: Plzeňský
Štát: cz Česká republika Viac...

ENERGOSERVIS CLC, s.r.o.

Zaoberáme sa dodávkou, montážou a servisom umývacích liniek pre osobné i nákladné autá. Dodávame autoumyvárky pre osobné a dodávkové autá, nákladné autá i autobusy, samoobslužné boxy, vysokotlakové umývacie zariadenia (vapky). Ponúkame i biologické čističky odpadových vôd určené naa čistenie odpadových vôd z autoumyvární a autoservisov. Taktiež sa špecializujeme na priemyselnú automatizáciu.

Bratislava,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma sa zaoberá medzinárodnou kamiónovou dopravou, autodopravou, zemnými a búracími prácami či recykláciou sute zo stavieb. Ďalej sa špecializujeme na prepravu nadrozmerných nákladov, prepravu sypkých materiálov, skládku a odvoz zeminy alebo terénne úpravy pozemku. Sme držiteľmi mnohých certifikátov. Zabezpečujeme upratovanie komunikácií.

Bělotín,  Kraj: Olomoucký
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

PROPET RECYCLING PODLASKI TOMCZAK SPÓŁKA JAWNA

Vykupujeme telekomunikačné káble, elektrické inštalácie a meď granule. Naša spoločnosť má možnosť prichádza priamo k zákazníkovi. My charakterizovať bohatú strojový park. Máme kvalitné drviče, mlyny, magnety, separátory, stoly, vodu a vzduch. Snažíme sa o to, že ste, že ste spokojní s transakciou.

Rawicz,  Kraj: Wielkopolskie
Štát: pl Polsko Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

WEVODA s.r.o.

Ponúkame TOP technológie pre úpravu vody od popredných svetových výrobcov a značiek. Najnovšie technológie z krajín, kde sa rodia trendy a štandardy v spolupráci s celosvetovo pôsobiacimi organizáciami. Produkty od výrobcov, ktorí budujú značku na vývoji a inováciách. Naše výrobky a využívanej technológie sú navrhnuté v harmónii s prírodou a so zdravím ľudí.

Ochoz u Brna,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...