ABC Slovenského HospodárstvaEkológia a odpady
×

Ekológia a odpady - Firmy

MARTING, s.r.o.

Špecializujeme sa na konštrukciu a výrobu zariadení pre automatizáciu a mechanizáciu výroby. Dodávame pásové, valčekové, reťazové, remeňové, modulárne, drôtené a špeciálne dopravníky, šnekové separátory vtokov, dopravné, špedičné, výrobné a montážne linky, triediace klapky, sklzy, guličkové stoly, polohovacie plošiny, zásobníky,bezpečnostné ohradenie. Zabezpečujeme dodávky ND a servis dopravníkov.

Brno,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...

SEPAS a.s.

Zaoberáme sa výrobou a spracovaním penového polystyrénu EPS. Ponúkame lisované výrobky - prepravné termoboxy, hlavy, venčeky, vajíčka, gule, zvončeky, srdiečka a kužele. Vykonávame zateplenie striech pomocou polystyrénových tvaroviek a kontúrové rezanie v rozmere 2D či zateplenie potrubia. Špecializujeme sa na výrobu fasádnych profilov.

Zašová,  Kraj: Zlínský
Štát: cz Česká republika Viac...

PERAX spol. s r.o.

Zaoberáme sa výstavbou investičných celkov a priemyselného chladenia, dodávkami chladiacich veží, čerpacích staníc vody a potrubných rozvodov.

Praha 9,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma sa zaoberá medzinárodnou kamiónovou dopravou, autodopravou, zemnými a búracími prácami či recykláciou sute zo stavieb. Ďalej sa špecializujeme na prepravu nadrozmerných nákladov, prepravu sypkých materiálov, skládku a odvoz zeminy alebo terénne úpravy pozemku. Sme držiteľmi mnohých certifikátov. Zabezpečujeme upratovanie komunikácií.

Bělotín,  Kraj: Olomoucký
Štát: cz Česká republika Viac...

PURUPLAST, a. s.

Zaoberáme sa spracovaním a recykláciou plastových odpadov, výrobou kvalitných plastových polotovarov aj finálnych produktov. Ponúkame zatrávňovacie dlažbu, kompostéry, plastové drviny, aglomeráty, regranuláty a vrecia. Špecializujeme sa na spevňovanie povrchov.

Uherské Hradiště,  Kraj: Zlínský
Štát: cz Česká republika Viac...

KOVODRUŽSTVO v. d. STRÁŽOV

Zaoberáme sa výrobou ventilátorov, vzduchotechniky a zákazkovou výrobou plechových dielov. Vysokotlakové radiálne ventilátory sú dodávané z 89% na tuzemský trh. Ide o výrobky poháňané elektromotorom.

Janovice nad Úhlavou,  Kraj: Plzeňský
Štát: cz Česká republika Viac...

HAPPY END spol. s r.o.

Zaoberáme sa predajom výrobkov a prostriedkov pre bezpečnosť a protipožiarnu ochranu, skladovanie kvapalín, odpadové hospodárstvo, pre riešenie úniku kvapalín. Dodávame tesniace prostriedky, havarijné súpravy, hasiace prostriedky, protišmykové prostriedky, podlahové značenie, sorbenty, výrobky pre skladovanie kvapalín, pracovné odevy, čerpadlá či výrobky pre odpadové hospodárstvo.

Pezinok,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

PROPET RECYCLING PODLASKI TOMCZAK SPÓŁKA JAWNA

Vykupujeme telekomunikačné káble, elektrické inštalácie a meď granule. Naša spoločnosť má možnosť prichádza priamo k zákazníkovi. My charakterizovať bohatú strojový park. Máme kvalitné drviče, mlyny, magnety, separátory, stoly, vodu a vzduch. Snažíme sa o to, že ste, že ste spokojní s transakciou.

Rawicz,  Kraj: Wielkopolskie
Štát: pl Polsko Viac...

Arol - eu, s.r.o.

Podlahové teplovodné vykurovanie UNIVENTA, podlahové elektrické vykurovanie RAYCHEM. Prietokové elektrické ohrievače GLAGE, filtrácia a úprava vody. Odstranovanie vodného kameňa IPS a SuperMag, čerpadlá GRUNDFOS, regulácie HONEYWELL.

Dolný Kubín,  Kraj: Žilinský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

RAMEKO, s.r.o.

Zber zhodnocovanie zneškodňovanie odpadov, produkcia či výkup odpadov.

Čaklov,  Kraj: Prešovský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

WTC - MACRO, s.r.o.

Projektovanie, výroba, inštalácia, prevádzka, údržba. Komponenty, systémy, závody na kľúč.

Nitra,  Kraj: Nitriansky
Štát: sk Slovenská republika Viac...