ABC Slovenského HospodárstvaEkológia a odpady
×

Ekológia a odpady - Firmy

GZ Metal s.r.o.

Zaoberáme sa spracovaním drahých kovov a zliatin. Venujeme sa výkupu a predaju investičného zlata a striebra. Nakladáme s materiálmi s obsahom drahých kovov a prepracovávame materiál. Odkupujeme elektronický materiál.

Praha 1,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

Nemeton realizace spol. s r.o.

Ponúkame realizáciu záhrad, vrátane detailnej vizualizácie, rekultivácie a tvorby jazierok. Poskytujeme odborné poradenstvo a servis realizovaných záhrad. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne s maximálnou starostlivosťou a ústretovosťou. Kontaktujte nás s Vašimi požiadavkami a my pre Vás vytvoríme záhradu, kde bude radosť relaxovať a tráviť čas. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Jablonná,  Kraj: Středočeský
Štát: cz Česká republika Viac...

SEPAS a.s.

Zaoberáme sa výrobou a spracovaním penového polystyrénu EPS. Ponúkame lisované výrobky - prepravné termoboxy, hlavy, venčeky, vajíčka, gule, zvončeky, srdiečka a kužele. Vykonávame zateplenie striech pomocou polystyrénových tvaroviek a kontúrové rezanie v rozmere 2D či zateplenie potrubia. Špecializujeme sa na výrobu fasádnych profilov.

Zašová,  Kraj: Zlínský
Štát: cz Česká republika Viac...

PERAX spol. s r.o.

Zaoberáme sa výstavbou investičných celkov a priemyselného chladenia, dodávkami chladiacich veží, čerpacích staníc vody a potrubných rozvodov.

Praha 9,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

KOWAX

Zaoberáme sa výrobou a dodávkou zváracej techniky, zváracieho spotrebného materiálu a najrôznejšieho príslušenstva pre výkon zvárania. V našom sortimente nájdete zváračky, zváracie drôty, bázické elektródy, zváracie kukly, filtračné a ventilačné jednotky, zemniace kliešte, zváracie káble, zváraciu chémiu, brusivo a brúsne materiály, redukčné ventily, časticové filtre, fólie pre helmy, akumulátory.

Ostrava - Radvanice,  Kraj: Moravskoslezský
Štát: cz Česká republika Viac...

INGES s.r.o.

Praha 5 - Stodůlky,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

KOVODRUŽSTVO v. d. STRÁŽOV

Zaoberáme sa výrobou ventilátorov, vzduchotechniky a zákazkovou výrobou plechových dielov. Vysokotlakové radiálne ventilátory sú dodávané z 89% na tuzemský trh. Ide o výrobky poháňané elektromotorom.

Janovice nad Úhlavou,  Kraj: Plzeňský
Štát: cz Česká republika Viac...

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma sa zaoberá medzinárodnou kamiónovou dopravou, autodopravou, zemnými a búracími prácami či recykláciou sute zo stavieb. Ďalej sa špecializujeme na prepravu nadrozmerných nákladov, prepravu sypkých materiálov, skládku a odvoz zeminy alebo terénne úpravy pozemku. Sme držiteľmi mnohých certifikátov. Zabezpečujeme upratovanie komunikácií.

Bělotín,  Kraj: Olomoucký
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

PROPET RECYCLING PODLASKI TOMCZAK SPÓŁKA JAWNA

Vykupujeme telekomunikačné káble, elektrické inštalácie a meď granule. Naša spoločnosť má možnosť prichádza priamo k zákazníkovi. My charakterizovať bohatú strojový park. Máme kvalitné drviče, mlyny, magnety, separátory, stoly, vodu a vzduch. Snažíme sa o to, že ste, že ste spokojní s transakciou.

Rawicz,  Kraj: Wielkopolskie
Štát: pl Polsko Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

WEVODA s.r.o.

Ponúkame TOP technológie pre úpravu vody od popredných svetových výrobcov a značiek. Najnovšie technológie z krajín, kde sa rodia trendy a štandardy v spolupráci s celosvetovo pôsobiacimi organizáciami. Produkty od výrobcov, ktorí budujú značku na vývoji a inováciách. Naše výrobky a využívanej technológie sú navrhnuté v harmónii s prírodou a so zdravím ľudí.

Ochoz u Brna,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...

Two - ECO, s.r.o.

Zaoberáme sa výrobou a predajom slovenského patentovaného zariadenia proti vodnému kameňu a na skvalitnenie vody. Zariadenie Ionimax je iónový polarizačný prístroj na fyzikálnu úpravu vody, ktorý zabraňuje tvorbe vodného kameňa. Používaním zariadenia Ionimax sa dosiahnu lacnejšie prevádzkové náklady na balenú vodu, pracie prášky, čistiace prostriedky či zmäkčovadlá.

Bratislava 2,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

JeeM, s.r.o.

Poskytujeme odborné poradenstvo v oblasti životného prostredia a nakladania s odpadmi a tiež v oblasti podnikového manažmentu. Povinným osobám v zmysle platnej environmentálnej legislatívy ponúkame čo najširšie služby pri zabezpečovaní plnenia povinností vrátane poradenstva a ďalšieho environmentálneho servisu podľa potrieb a požiadaviek klienta.

Bratislava 42,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...