ABC Slovenského HospodárstvaDrevo
×

Drevo - Firmy

TECTUM NOVUM a.s.

Poskytujeme komplexné služby v oblasti drevených konštrukcií pre strechy a stavby.
Nosným programom je výroba drevených konštrukcií spájaných styčníkovými doskami, ktoré navrhneme, vyrobíme a zabezpečíme ich montáž a servis počas a po záruke.
Výrobný program spoločnosti je doplnený aj o stavby a konštrukcie z lepeného lamelového dreva /LLD/ a aplikáciu izolácie na báze celulózových vlákien.

Zemné,  Kraj: Nitriansky
Štát: sk Slovenská republika Viac...

HEDA export-import, spol. s r. o. - dřevěné hračky a loutky

Ponúkame veľkoobchodný a maloobchodný predaj českých drevených hračiek, bábok, maňušiek, bábkových divadiel, didaktických pomôcok Montessori, bytových a módnych doplnkov a smaltovaných šperkov. Hlavným sortimentom sú bábky všetkých veľkostí a materiálov, rozprávkové aj známych postavičiek Spejbla, Hurvínka a Máničky vyrábané v licencii a so súhlasom Divadla Spejbla a Hurvínka v Prahe.

Brno,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Artbegstudio - Pracownia artystyczna

Naša firma sa zaoberá výrobou a montážou typu zastrešenia pergodenta. Naše markízy sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a látok akrylové certifikované. Ponúkame širokú škálu farieb, vzorov a veľkostí striech, rolety, žalúzie a závesy. Látky, ktoré používame na pergoly sú produktom spoločnosti Satller. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou.

Strzelin,  Kraj: Dolnośląskie
Štát: pl Polsko Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Ing. Jiří MODR

Naša firma sa zaoberá výrobou drevené hračky s názvom Klik-Klap. Jedná sa o unikátnu drevenú stavebnicu s cvočkami, ktorá podporuje kreativitu detí i dospelých. Urobí radosť všetkým bez rozdielu veku. Na našich internetových stránkach si môžete zaobstarať stavebnice, jej rôzne verzie, doplnkové aj náhradné diely pre rozšírenie a množstvo figúrok. Dajte priechod svojej fantázii a tvorte.

Mezouň,  Kraj: Středočeský
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Zakład Wytwarzania Oklein Wiktor Kędra Janusz Kędra s.c.

Dyhy Výrobný závod Viktor Kedra a Janusz Kedra rodinná firma s viac ako 30-ročnou tradíciou vo výrobe dýh a dyhy. Znalosti a skúsenosti zo všetkých našich pracovníkov nám umožňujú vyrábať pozlátko zodpovedajúcej kvality a špecifikácií prispôsobené požiadavkám trhu.

Radomsko,  Kraj: Łódzkie
Štát: pl Polsko Viac...

SLOVENERGOokno

Združenie slovenských výrobcov výplní stavebných otvorov a konštrukcií, dodávateľov súvisiacich komponentov, technológií a materiálov na zabudovanie okien. Združenie presadzuje záujmy členov, vydáva energetické štítky okien, rieši technické normy, radí spotrebiteľom pri reklamáciách, poskytuje poradenstvo, organizuje školenie montážnikov okien.

Bratislava 2,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Firma Handlowo-Usługowa KOTAS-STOL Lesław Tomasiak

Úzka spolupráca so štúdiom a kvalifikovaní pracovníci vytvoriť jedinečný nábytok, ktorý dá charakter vášho interiéru. Ponúkame širokú škálu služieb súvisiacich s vnútornou dokončovacie prvkami tesárske práce. Neváhajte kontaktovať vybraného dizajnéra.

Jelcz-Laskowice (Jelcz),  Kraj: Dolnośląskie
Štát: pl Polsko Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

BAUING - CZ, s.r.o.

Špecializujeme sa na výrobu a predaj palivového dreva a biomasy. Venujeme sa tiež výrobe drevených strešných krovov a drobných drevostavieb. Spokojní budete nielen s kvalitou, ale aj s cenami, ktoré poskytujeme. Vďaka bohatým skúsenostiam na trhu sú naše služby prvotriedne, určite budete spokojní. Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií. Vyjdeme Vám ústrety.

Lednice,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Oleg Semenov - Dárkové výrobky ze dřeva

Zaoberáme sa predajom drevených dekorácií a doplnkov z bukového dreva. Ponúkame drevené súdky, riad, vedierka, dekoračné obaly a ďalšie darčekové predmety. Vykonávame laserové gravírovanie oslovenie a logotypov či naplnenie výrobkov pochutinami a alkoholickými nápojmi.

Brno - Husovice,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...

Gardin, s.r.o.

Zaoberáme sa veľkoobchodným a maloobchodným predajom kvalitného záhradného nábytku a príslušenstva od svetových výrobcov Brafab, Hartman, Myyour či Nardi. Ponúkame záhradný nábytok z umelého ratanu najvyššej kvality, nábytok z tropického dreva, kovový, hliníkový i plastový záhradný nábytok. Taktiež v našej ponuke nájdete interiérový nábytok ako interiérová sedacia súprava či konferenčné stolíky.

Bratislava 214,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

DARPOL, s.r.o.

Zameraním našej spoločnosti je drevovýroba a predaj stolárskych výrobkov z masívneho dreva - dvere, okná, schody, knižnice, nábytok, podlahy, terasy, záhradný nábytok (altánky, pergoly, prístrešky, domčeky). Naše výrobky sú vhodné do každého moderného, vidieckeho, rustikálneho a minimalistického príbytku.

Pezinok,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Coster, s.r.o.

Zaoberáme sa výkupom, predajom a opravou paliet. Dodávame europalety, drevené i atypické palety na mieru. Zabezpečujeme dovoz a odvoz paliet pri nákupe, predaji aj po opravách.

Bratislava 4,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...