ABC Slovenského HospodárstvaDrevo
×

Drevo - Firmy

AMES s.r.o.

Špecializujeme sa na návrhy drevených obalov a podstavcov pre veľké strojárske celky. Zabezpečujeme balenie do kontajnera, na kamión, železničný vagón, na lode, lietadlá.

Ostrava - Moravská Ostrava,  Kraj: Moravskoslezský
Štát: cz Česká republika Viac...

Pavol Plevjak

Sme spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výstavbu drevených stavieb a nábytku. Venujeme sa výstavbe všetkých typov dreveníc - klasické slovenské i tzv. kanadské zruby. Staviame drevené zruby a drevenice na mieru kdekoľvek na Slovensku, vhodné i na celoročné bývanie. Ďalej vyrábame schody z dreva, tradičné postele, drevené stoly, lavice, ale i detské preliezačky.

Oravská Polhora,  Kraj: Žilinský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

ESPER, s.r.o.

Už viac ako 20 rokov sa vo firme Esper zaoberáme výrobou nábytku a bytových doplnkov. Ich základom je kvalitný materiál a zmysel pre detail. Obráťte sa na nás a my vám vyrobíme akýkoľvek výrobok na mieru, nielen pre vašu domácnosť ale aj pre vašu firmu, všetko podľa vašich potrieb a predstáv. Kompletnú ponuku nájdete na našich web stránkach.

Senec,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

BAUING - CZ, s.r.o.

Špecializujeme sa na výrobu a predaj palivového dreva a biomasy. Venujeme sa tiež výrobe drevených strešných krovov a drobných drevostavieb. Spokojní budete nielen s kvalitou, ale aj s cenami, ktoré poskytujeme. Vďaka bohatým skúsenostiam na trhu sú naše služby prvotriedne, určite budete spokojní. Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií. Vyjdeme Vám ústrety.

Lednice,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

KOR-DREW Sędek Dariusz

Ponúkame na predaj borovice kôry a záhrada. Ďalej ponúkame dopravu a ukladanie zakúpeného tovaru. My charakterizovať profesionalitu, presnosť, svedomitosť a spoľahlivosť potenciálnych dodávateľov. Snažíme sa zabezpečiť, aby objednávky boli vykonané včas. Rich stroje a personálne pracovníci prispeli k rozvoju spoločnosti. Vitajte!

Trzebnica,  Kraj: Dolnośląskie
Štát: pl Polsko Viac...

SLOVENERGOokno

Združenie slovenských výrobcov výplní stavebných otvorov a konštrukcií, dodávateľov súvisiacich komponentov, technológií a materiálov na zabudovanie okien. Združenie presadzuje záujmy členov, vydáva energetické štítky okien, rieši technické normy, radí spotrebiteľom pri reklamáciách, poskytuje poradenstvo, organizuje školenie montážnikov okien.

Bratislava 2,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

FIMLUX s.r.o.

Predaj terasových dosiek, predaj interiérových podláh, montáž drevených terás a podláh. Viac ako 15 ročné skúsenosti. Poradenstvo, návrh, realizácie.

Liptovský Mikuláš 1,  Kraj: Žilinský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Ing. Miroslav Schneider

Služby v rámci lesníctva a ťažby dreva.

Bzovík,  Kraj: Banskobystrický
Štát: sk Slovenská republika Viac...