ABC Slovenského HospodárstvaDoprava, preprava, skladovanie
×

Doprava, preprava, skladovanie - Firmy

Text je preložený automatickým prekladačom.

interdoor s.r.o.

Špecializujeme sa na zákazkovú kovovýrobu, spracovanie plechov a oceľových profilov, ocele a nerezovej ocele, mokré a práškové lakovanie, zváranie v ochrannej atmosfére, galvanické a žiarové zinkovanie, delenie materiálu a príprava komponentov, zámočnícku výrobu a vnútroštátnu a medzinárodnú dopravu vrátane prepravy osôb. Ďalej tiež poskytneme skladové výrobky pre Váš tovar. Budeme sa tešiť na spoluprácu.

Oslavany,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

ZZM, spol. s r.o

Ponúkame kompletné logistické služby so zameraním na špecializované skladovanie a prepravu liečiv, zdravotníckeho materiálu, veterinárnych liekov. Sme k dispozícii od prevzatia tovaru na uloženie až do okamihu dodania tovaru na určené miesto.

Modřice,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...

PAVLÍNEK s.r.o.

Zameriavame sa na oblasť viazacích prostriedkov, zdvíhacej a manipulačnej techniky, oceľových lán, priväzovacej techniky a súvisiaceho sortimentu. Ponúkame oceľové laná, uzdy, viazaciu a javiskovú techniku​​, montované zábradlia, nerezové laná, plošinové vozíky, žeriavové mačky a háky, uhlové prevodovky, lanové navijaky, viazacie body či reťaze, lanové svorky, nerezová lanká, viazacie popruhy atd.

Ostrava - Moravská Ostrava,  Kraj: Moravskoslezský
Štát: cz Česká republika Viac...

ALVIAN MOST s.r.o.

Ponúkame komplexné zabezpečenie žeriavovej techniky nosnosť 16 až 500 t do výšky až 144 m, prepravu a dopravu nadmerných nákladov na území celej ČR. Zabezpečujeme vysokotlakové umývanie motorov a interiérov všetkých vozidiel.

Komořany,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

LUME Servis - Obchod - Služby pro Zemědělství - Nářadí na čelní nakladače

Špecializujeme sa na predaj pracovného náradia pre čelné nakladače. V našom sortimente nájdete rôzne varianty lopát aj multilopaty. Ďalej ide prevažne o krájač siláže, kliešte na okrúhle balíky, vidly, tiež vidly na balíky, paletizačné a drapákové vidly, stohovacie zariadenia, pridržiavacie rameno, hrot na balíky, hák na vaky, krížový nosič a protizávažie.

Nová Cerekev,  Kraj: Vysočina
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

LUME Servis- Obchod- Služby pro zemědělství

Ponúkame stroje pre poľnohospodárstvo. Predávame nové aj použité poľnohospodárske stroje, náhradné diely pre poľnohospodársku techniku ​​a rôzne príslušenstvo - Elektrické diely, pohony, siete, motúzy, fólie, konzervanty, vrecia, dielenské náradie, potreby pre chov zvierat a ďalšie. Ďalej vykonávame záručný a pozáručný servis strojov a montáž čelných nakladačov.

Nová Cerekev,  Kraj: Vysočina
Štát: cz Česká republika Viac...

ASOCIACE GUMÁRENSKÉ TECHNOLOGIE ZLÍN s.r.o.

Vykonávame pogumovanie kolies a valcov čiernou, svetlou a penovou gumou s rôznou tvrdosťou i brúseným povrchom. Zaoberáme sa výrobou konfekčných membrán pre konfekčné stroje na výrobu pneumatík. Ponúkame lisovanie výrobkov z gumy vo vulkanizačnom lise 800x800, brúsenie gumových valcov a opravy hadicových ventilov.

Zlín,  Kraj: Zlínský
Štát: cz Česká republika Viac...

PREBALTO.CZ

Špecializujeme sa na co-packing, s ktorým máme bohaté skúsenosti, vďaka ktorým poskytujeme tie najlepšie služby na trhu. Obráťte sa na nás pre balenie a ručnú kompletizáciu výrobkov a tovaru, prelepovanie, tlač etikiet, uskladnenie tovaru, balenie do tepelne zmršitelných obalov, do PVC, do fólie, ďalej pre vkladanie, vlepovanie, distribúciu a rozosielanie. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Praha 9 - Horní Počernice,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

TORAMOS, s.r.o.

Český Těšín,  Kraj: Moravskoslezský
Štát: cz Česká republika Viac...

CORTAR SERVICE s.r.o.

Špecializujeme sa na skladovanie a s ním spojené kompletné služby. Ide najmä o prenájom skladovacích priestorov, vykládku tovaru, manipuláciu s tovarom, váženie a prebaľovanie tovaru, skladovú evidenciu a administratívu spojenú s manipuláciou. Záleží nám na spokojnosti našich zákazníkov, preto vyjdeme v ústrety akýmkoľvek požiadavkám a prianiam. Naše skladovacie priestory sú Vám plne k dispozícii.

Havířov,  Kraj: Moravskoslezský
Štát: cz Česká republika Viac...

MONTY Urban s.r.o.

Navrhujeme, zhotovujeme a dodávame regálové systémy do výrobných hál, skladov, archívov, kancelárií, dielní, obchodov a pod. V našom sortimente nájdete paletové, policové, konzolové, pojazdové a prechodové regály, medziposchodia a plošiny. V oblasti regálových systémov poskytujeme komplexné poradenstvo a revíznu činnosť. Takisto sa zaoberáme výrobou jednoduchých železných konštrukcií.

Františkov - Liberec X,  Kraj: Liberecký
Štát: cz Česká republika Viac...

MARTING, s.r.o.

Špecializujeme sa na konštrukciu a výrobu zariadení pre automatizáciu a mechanizáciu výroby. Dodávame pásové, valčekové, reťazové, remeňové, modulárne, drôtené a špeciálne dopravníky, šnekové separátory vtokov, dopravné, špedičné, výrobné a montážne linky, triediace klapky, sklzy, guličkové stoly, polohovacie plošiny, zásobníky,bezpečnostné ohradenie. Zabezpečujeme dodávky ND a servis dopravníkov.

Brno,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...

SLOV lift spol. s r.o.

Zaoberáme sa dodávkami a montážami výťahov. Realizujeme hydraulické osobné a nákladné výťahy, trakčné osobné a nákladné, auto-výťahy, bubnové malé nákladné výťahy, bez strojovne, bez priehlbne do rodinných domov či atypických tvarov a prevedení. Ponúkame aj dodávky a montáž výťahových šácht, zdvíhacích plošín a automobilových parkovacích systémov.

Bratislava 49,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...