ABC Slovenského HospodárstvaChémia a farmácia
×

Chémia a farmácia - Firmy

LABOX spol.s r.o.

Našou špecializáciou je projekcia, výroba, dodávky, servis a validácia technologických celkov čistých priestorov, laboratórií a laminárnych boxov. Ponúkame biologické ionizátory, laminárne boxy, laminárne modulové systémy, mikrobiologické bezpečnostné boxy, telefóny pre čisté priestory, závesné laminárne boxy a pod. Vykonávame kalibrácie počítačov častíc aj aerosólových nefelometrov.

Jirny,  Kraj: Středočeský
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

ZZM, spol. s r.o

Ponúkame kompletné logistické služby so zameraním na špecializované skladovanie a prepravu liečiv, zdravotníckeho materiálu, veterinárnych liekov. Sme k dispozícii od prevzatia tovaru na uloženie až do okamihu dodania tovaru na určené miesto.

Modřice,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...

KOPACHEM s.r.o.

Špecializujeme sa na vývoj, výrobu a distribúciu profesionálne upratovacej a čistiacej chémie produkt. značky Mr. PEPA. V našom sortimente nájdete univerzálne upratovacie a čistiace prostriedky, pracie prášky, aviváže, prípravky na podlahy, prípravky na umývanie riadu, na okná a zrkadlá, čistiace prostriedky do kúpeľne, prípravky na odmasťovanie, WC čističe, čistiace prostriedky na hrdzu a pod.

Brozany nad Ohří,  Kraj: Ústecký
Štát: cz Česká republika Viac...

ANAVEK spol. s r.o.

Dovozca pre SR: strešné okná, podkrovné schody a strešné výlezy FAKRO, strešné fólie AlfaFOL, AlfaTOP, COROTOP, STROTEX, TYVEK a JUTA. Kompletný strešný sortiment pre strešné krytiny ALFA, ventilačné turbíny LOMANCO a komínové hlavice DARCO.

Bardejov,  Kraj: Prešovský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

TFP universal a.s.

Praha 6 - Přední Kopanina,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

K+R PRINT, s.r.o.

Firma je zameraná hlavne na flexotlač a hĺbkotlač obalov, a to od dodávok výrobných, konfekčných strojov, cez tlačové formy a náhradné diely, až po ďalší spotrebný materiál. V autorizácii zastupovaných zahraničných firiem máme pre Vás potrebné know-how.

Bratislava 37,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

IZOLACTIVE, a.s.

Sme špecialisti na výrobu a vývoj tepelnoizolačných materiálov. Ponúkame tenkostennú tepelne izolačnú omietku ThermoPRIM pre vnútorné i vonkajšie použitie, penetračný náter ThermoPRIM FIX, ako najvhodnejší variant podkladového povrchu, a nezabúdame ani na špeciálne potreby priemyselného odvetvia, pre ktoré sme vyvinuli tepelne izolačný a termoreflexný náter pre horúce povrchy ThermoPRIM+.

České Meziříčí,  Kraj: Královéhradecký
Štát: cz Česká republika Viac...

KOWAX

Zaoberáme sa výrobou a dodávkou zváracej techniky, zváracieho spotrebného materiálu a najrôznejšieho príslušenstva pre výkon zvárania. V našom sortimente nájdete zváračky, zváracie drôty, bázické elektródy, zváracie kukly, filtračné a ventilačné jednotky, zemniace kliešte, zváracie káble, zváraciu chémiu, brusivo a brúsne materiály, redukčné ventily, časticové filtre, fólie pre helmy, akumulátory.

Ostrava - Radvanice,  Kraj: Moravskoslezský
Štát: cz Česká republika Viac...

MM - PRAHA s.r.o.

Prevádzkujeme veľkoobchod i maloobchod s kompletným sortimentom pre podlahárov, maliarov, obkladačov, tiež pre zatepľovanie budov. Ponúkame dodávku a realizáciu podlahových krytín. Zabezpečujeme liate podlahy, drevené či laminátové podlahy. Zabezpečujeme interiérové a fasádne tmely či farvy, epoxidové hmoty, penetrácie na podlahy, lepidlá na podlahy, dlažbu alebo obklady, nátery na kov a drevo ai.

Praha 10 - Strašnice,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

KORN s.r.o.

Kostelec na Hané,  Kraj: Olomoucký
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

CHEMATEX Sp. z o.o.

"Chematex" existuje na poľskom trhu od roku 1993. Povesť a spoľahlivosť našej spoločnosti je fakt, že viac ako jedenásť rokov, dodávame pre mnohých z najväčších poľských elektrární a nevyhnutné vysoko kvalitných surovín pre výrobu žiaruvzdorných výrobkov. Komisia začala aj výrobu stavebnej chémie, a naša spoločnosť vstúpila na trh domácich chemikálií a kozmetiky.

Ostrowiec Świętokrzyski,  Kraj: Świętokrzyskie
Štát: pl Polsko Viac...

VOSA - MVS, s.r.o.

Bystřice u Benešova,  Kraj: Středočeský
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

" HALIT " Sp. z o.o.

Ponúkame na predaj v hromadnej posypovej soli a ready-made, a soli hrudiek. Ponúkame tiež skladovacie služby. Celý náš sortiment výrobkov máme v našich predajov sa vyznačuje predovšetkým veľmi dobrej kvalite. Snažíme sa zabezpečiť, aby každý z nášho potenciálneho dodávateľa bol spokojný s vykonanú transakciu. Máme teraz dôveru potenciálnych zákazníkov.

Polkowice,  Kraj: Dolnośląskie
Štát: pl Polsko Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

MAX-POL A. Czajka Sp. z o. o.

Ponúkame Vám sviečky rôznych výšok a prevedení, lucerny, vázy, sviečky a otvorený. Tiež máme v ponuke kaziet, oleje, organické a parafínu. Máme moderné vstupy, ktoré majú nastaviteľnú výšku, sú stabilné a nie sú okopcają sviečky. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou.

Krotoszyn,  Kraj: Wielkopolskie
Štát: pl Polsko Viac...