ABC Slovenského HospodárstvaBezpečnosť a ochranaMontáže bezpečnostného zariadenia
×
ABC odporúča

Montáže bezpečnostného zariadenia - Firmy

Robust - Roland Budanec

Projektovanie, predaj, montáž, revízie a servis elektronických zabezpečovacích systémov (alarmov) pre domy, byty, chaty a nebytové priestory.
Montáž PC sietí do rodinných domov.
Elektromontážne práce.

Bratislava 5,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

ALLTECH s.r.o.

Firma sa zaoberá predajom a inštaláciou kamerových a zabezpečovacích systémov.

Hamuliakovo,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Mgr. Ján Vrana - J.V.C.

Poskytujeme komplexné služby v oblasti výpočtovej a kancelárskej techniky a informačných technológií, a ako doplnkové služby výroba pečiatok a gravírovanie na rôzne materiály.

Myjava 1,  Kraj: Trenčiansky
Štát: sk Slovenská republika Viac...

K4FIN, s.r.o.

Profesionálne kamerové systémy, alarmy a videovrátniky pre firmy, obce, rodinné a bytové domy. Poradenstvo, návrh, predaj, montáže, veľkoobchod.

Kysucké Nové Mesto 1,  Kraj: Žilinský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

AKOR s.r.o.

Realizujeme dodávky a montáž bezpečnostných a informačných systémov, dátových sietí, elektrických rozvodov. Našim zákazníkom ponúkame zabezpečenie poplachovým a kamerovým systémom, kontrolu dochádzky zamestnancov, identifikáciu návštev, služby telefonia a VOIP, ktoré šetria náklady a kontrolu hovorov. Vykonávame elektrické rozvody, meranie a reguláciu, inštalujeme počítačové siete.

Košice 1,  Kraj: Košický
Štát: sk Slovenská republika Viac...

NECTA, spol. s r. o.

Montáž zabezpečovacích, poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby. Montáž centralizov. Riadiacich systémov.

Vozokany,  Kraj: Trnavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

M.K.R.-SAFE, s.r.o.

Zaoberáme sa maloobchodným predajom mechanického zabezpečenia objektov a dokumentov,montážou a poradenstvom uzamykacích systémov na generálny kľúč.

Kúty,  Kraj: Trnavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

EXIM SERVIS, s.r.o.

Profesionálna montáž a servis pre zabezpečovacie a kamerové systémy, požiarnu signalizáciu, dochádzkové a prístupové systémy, brány a pohony brán.

Prešov 1,  Kraj: Prešovský
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Andrzej Ossowski

Naše podnikanie je založené na dodávky a montáž značenia. Okrem iného ponúkame varovanie Labrador pásy, pásy s výstupkami, vedenie liniek, rovnako ako nádory vedenia. Všetky naše výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných plastov a materiálov. Pozývame vás, aby ste s nami spolupracovať.

Buk,  Kraj: Wielkopolskie
Štát: pl Polsko Viac...

Elamo s. r. o.

Sme spoločnosť, ktorá sa venuje dodávke, montáži a servisu - zabezpečujeme elektroinštalácie, štruktúrovanú kabeláž, montáž zabezpečovacích i kamerových systémov, montáž satelitných systémov, elektrické vykurovanie DEVI, montáž fotovoltických systémov. Dodávame i elektrické pohony na brány. Našim zákazníkom poskytujeme záručný aj pozáručný servis, revízie a kontroly.

Bratislava 2,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

LOCK service, s. r. o.

Venujeme sa predaju mechanických zabezpečovacích systémov - bezpečnostné dvere, bezpečnostné okenné zámky, bezpečnostné vložky, bezpečnostné kovanie, trezory i interiérové dvere. Zabezpečujeme núdzové otváranie zamknutých alebo zabuchnutých bezpečnostných dverí a trezorov, otváranie áut, odstraňovanie stavov po vlámaní, opravy dverí. Zabezpečujeme 24 hodinovú servisnú službu.

Brno,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...

Pardosa s. r. o.

Realizujeme čiastočné i komplexné rekonštrukcie bytov a rodinných domov, prestavby bytov a domov, elektroinštalácie, maliarske a sadrokartónové práce (štandardný, vode odolný a proti požiarny sadrokartón), obklady a dlažby, rozvody vôd, kúrenia a odpadov. Venujeme sa predaju a montáž bezpečnostných alarmov. Taktiež sa zaoberáme stavbe kulís pre filmový priemysel a pre televízne seriály.

Bratislava,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Stanislav Smolár IQ ELM.SK

Stanislav Smolár IQelm.sk, poskytujeme služby v oblasti kamerových systémov, alarmov a elektroinštalácií.

Novoť,  Kraj: Žilinský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Ing. Peter Štepien - step & step

Predaj, montáž a servis bezpečnostných systémov a systémov Hörmann/TRIDO - garážové brány, pohony, dvere (bezpečnostné,protipožiarne, interiérové..)

Trebišov,  Kraj: Košický
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Ivan Miština - SEMI

zabezpečovacie systémy a alarmy pre objekty

Piešťany,  Kraj: Trnavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...