ABC Slovenského HospodárstvaBezpečnosť a ochrana
×

Bezpečnosť a ochrana - Firmy

PRHAS s.r.o.

Zaoberáme sa dodávkou hasiacich prístrojov a kompletného príslušenstva. Distribuujeme penové, práškové, vodné aj snehové hasiace prístroje, hydranty a hydrantové systémy, autonómne hlásiče požiarov, sorpčné látky a pod. Zabezpečujeme servis a revízie hasiacich prístrojov podľa platnej právnej legislatívy. Dodávame tabuľky požiarnej ochrany a fotoluminiscenčné únikové tabuľky.

Praha 5 - Radotín,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

PAVLÍNEK s.r.o.

Zameriavame sa na oblasť viazacích prostriedkov, zdvíhacej a manipulačnej techniky, oceľových lán, priväzovacej techniky a súvisiaceho sortimentu. Ponúkame oceľové laná, uzdy, viazaciu a javiskovú techniku​​, montované zábradlia, nerezové laná, plošinové vozíky, žeriavové mačky a háky, uhlové prevodovky, lanové navijaky, viazacie body či reťaze, lanové svorky, nerezová lanká, viazacie popruhy atd.

Ostrava - Moravská Ostrava,  Kraj: Moravskoslezský
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

ELEKTROCOM, spol. s r.o.

Zaoberáme sa dodávkou, montážou a servisom IT a telekomunikačných technológií. Dodávame kamerové a elektronické zabezpečovacie systémy, prevádzame ich servis a revízie. Inštalujeme a opravujeme WiFi a LAN siete. Sme stálym partnerom O2 pre zriaďovanie internetových liniek u koncových zákazníkov.

Brno,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...

ENPRAG s.r.o. - KOVOVÝ NÁBYTEK

Venujeme sa predaju kovového nábytku vhodného do kancelárií, škôl, dielní alebo k lekárskemu využitiu. Kovový nábytok rozvážame, poskytujeme záručný i pozáručný servis. Ponúkame kovové kartotéky, registračné skrine, kovové šatňové skrine, trezorové a ohňovzdorné. Ďalej predávame konferenčné stoličky, školský či priemyselný nábytok, pojazdné regály, poštové schránky, nádoby na odpad aj posyp a iné.

Praha 5 - Radlice,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

ELSA Consulting s.r.o.

Naša firma sa zaoberá riešeniami a analýzami konštrukcií, ktorým poskytuje potrebnú ochranu proti akémukoľvek nebezpečenstvu. Služby sa špecializujú najmä na oblasti analýzy extrémnych účinkov zaťaženia, ex prostredie - konštrukcia ohrozená výbuchom, požiaru - konštrukcia ohrozená požiarom, výpočtov a analýz, statiky a dynamiky, zosilňovanie konštrukcií pomocou FRP vlákien a meranie konštrukcií.

Praha 10 - Hájek,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

Marexim, s.r.o.

Zaoberáme sa výrobou a predajom priadze na pletenie, tkanín na tendre a na konfekciu, pracovných a ochranných tkanín, reflexných prúžkov, luxusnej imitácie kožušín či zažehľovacích pások. Ponúkame predaj zažehľovacích termolepivých pások do švov.

Praha 10,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

FASTRA s.r.o.

Na základe požiadaviek vyplývajúcich z certifikácie a registrácie organizácií v plynárenstve ponúkame ako službu balónovacie a navrtávacie práce.

Kolín,  Kraj: Středočeský
Štát: cz Česká republika Viac...

STEEL COLOR TECHNOLOGY, s. r. o.

Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v oblasti predaja technológií pre pieskovanie, lakovanie a metalizáciu určených pre profesionálne použitie. Obchodno-technické zastúpenie a silné zázemie Dürr Systems Czech Republic a.s. a CONTRACTOR GmbH.

Lehota,  Kraj: Nitriansky
Štát: sk Slovenská republika Viac...

ELVIS

Špecializujeme sa na výrobu, vývoj a predaj turniketových odbavovacích systémov, elektronických parkovacích automatov, dochádzkových systémov, prístupových systémov, automatických pokladní, bezkontaktných kariet, náramkov a iných identifikačných médií. Naše identifikačné a odbavovacie systémy sa využívajú v ski parkoch, zábavných parkoch, športoviskách, parkoviskách, priemyselných areáloch a pod.

Žďár nad Sázavou,  Kraj: Vysočina
Štát: cz Česká republika Viac...

LOCK service, s. r. o.

Venujeme sa predaju mechanických zabezpečovacích systémov - bezpečnostné dvere, bezpečnostné okenné zámky, bezpečnostné vložky, bezpečnostné kovanie, trezory i interiérové dvere. Zabezpečujeme núdzové otváranie zamknutých alebo zabuchnutých bezpečnostných dverí a trezorov, otváranie áut, odstraňovanie stavov po vlámaní, opravy dverí. Zabezpečujeme 24 hodinovú servisnú službu.

Brno,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...

Daniel Coufal

Špecializujeme sa na kamerové a zabezpečovacie systémy. Predávame vonkajšie i vnútorné kamery, alarmy a dochádzkové systémy, ponúkame dodávku a inštaláciu dátových a optických sietí, IP videotelefónov a elektrorozvodov. Poskytujeme servis a inštaláciu produktov od firmy Jablotron, sme výhradným dovozcom dochádzkových systémov Finger. Ponuky tovarov a služieb, i výslednú cenu tvoríme individuálne.

Krnov,  Kraj: Moravskoslezský
Štát: cz Česká republika Viac...

ISO Stars EU, s.r.o.

Praha 5 - Stodůlky,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

TRUE TRAC s.r.o.

Praha 8 - Dolní Chabry,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe DRATEX Justyna Jędryczka

Naša spoločnosť sa špecializuje na výrobu pracovné odevy, lekárske a reklamy. Ďalej poskytujeme komplexné služby v oblasti šitie odevov. Všetky produkty sú všité do rozmeru každého jednotlivého zákazníka. Používame tkanín s potrebnými certifikátmi kvality a drahých doplnkov. Ručíme za včasnosť prebiehajúcich zmlúv. Vitajte!

Gostyń,  Kraj: Wielkopolskie
Štát: pl Polsko Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

ELBETRON s.r.o.

Špecializujeme sa na poskytovanie slaboprúdových i silnoprúdových elektroinštalačných prác. Obrátiť sa na nás môžete pre činnosti spojené s hromozvody, zabezpečovacími a kamerovými systémami, televíznymi a satelitnými rozvody, dátovými sieťami, protipožiarnymi zariadeniami, domovými telefóny a videotelefóny, prístupovými a dochádzkovými systémy a ozvučením priestor. Kontaktujte nás.

Velká Bíteš,  Kraj: Vysočina
Štát: cz Česká republika Viac...