Záhradný nábytok - Firmy

HEDA export-import, spol. s r. o. - dřevěné hračky a loutky

Ponúkame veľkoobchodný a maloobchodný predaj českých drevených hračiek, bábok, maňušiek, bábkových divadiel, didaktických pomôcok Montessori, bytových a módnych doplnkov a smaltovaných šperkov. Hlavným sortimentom sú bábky všetkých veľkostí a materiálov, rozprávkové aj známych postavičiek Spejbla, Hurvínka a Máničky vyrábané v licencii a so súhlasom Divadla Spejbla a Hurvínka v Prahe.

Brno,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...

A & H Invest Czech, s.r.o.

Zaoberáme sa predajom stavebného materiálu a doplnkového príslušenstva, disponujeme bohatým sortimentom produktov. V našej ponuke môžete nájsť obklady, dlažbu, sanitu, lepidlá, polystyrén alebo farby a laky.

Praha 8,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

PALUBKY KOTEN s.r.o.

Špecializujeme sa na predaj dreveného materiálu a výrobkov. Ponúkame palubovky, podlahy, rezivo, terasy, záhradný nábytok, nátery na drevo, lišty, škárovky, OSB dosky a mnoho ďalšieho.

Jihlava,  Kraj: Vysočina
Štát: cz Česká republika Viac...

ABC service, obchodní společnost s.r.o.

Zameriavame sa na predaj plotov,obkladov a iných výrobkov z umelého aj prírodného kameňa. Dodávame dlažbu a obklady z umelého aj prírodného kameňa v najrôznejšom prevedení. Ponúkame záhradný nábytok z umelého kameňa, betónové ploty, zatrávňovacie dlažby, plastové plotové dosky, gabiónové koše, neformátované, formátované alebo skladané kamenné obklady. Distribuujeme záhradné dekorácie a kamene.

Praha 3 - Žižkov,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

A J Produkty a.s.

Zaoberáme sa predajom kancelárskeho nábytku a príslušenstva, vybavenia pre dieľne, predajom regálovej a manipulačnej techniky, vybavenia šatní, príslušenstva pre vstupné priestory, zariadenia jedální, reštaurácií a vybavenia predajných priestorov.

Bratislava 2,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

DAWID KECZ "KEDA"

Zaoberáme sa výrobou nábytku. Zameriavame sa na výrobu kuchynského a obývacieho nábytku. Dokážeme vyrobiť nábytok na želanie zákazníka. V sortimente môžete vyberať z kuchynských liniek, postelí, obývacích stien, stolov a stoličiek. Viac na stránkach.

Odolanów,  Kraj: Wielkopolskie
Štát: pl Polsko Viac...

Stavebno-dozorná s.r.o.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa komplexnou stavebnou činnosťou. Špecializujeme sa hlavne na výstavbu murovaných rodinných domov, zrubových a panelových drevodomov a nízkoenergetických drevostavieb na kľúč. Ďalej naša spoločnosť ponúka služby stavebného dozora, stavbyvedúceho, výstavbu záhradnej architektúry a drobných drevostavieb (altánky prístrešky pre autá).

VECO - Mont s.r.o.

Našim zákazníkom poskytujeme kvalitné služby v oblasti predaja a požičiavania stanov, lavíc, stolov, stoličiek a ďalšieho stanového vybavenia pre spoločenské podujatia, výstavy, gastronómiu či predajné akcie. V našej ponuke nájdete párty stany, veľkostany, rýchlorozkladacie stany, stany na svadby, predajné stánky. Zabezpečujeme záručný a pozáručný servis na nami dodávané stany.

Blatná na Ostrove,  Kraj: Trnavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

KONTACT SERVIS s.r.o.

Firma Kontact servis s.r.o. je prvotný výrobca produktov z agátového dreva. Zaoberáme sa výrobou a montážou drevených terás, dreveného fasádneho obkladu, výrobou záhradného nábytku, plážových lehátok a iného nábytku do exteriéru a interiéru. Východné Slovensko, Prešovský kraj, Humenné.

Humenné,  Kraj: Prešovský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Milimeter s.r.o.

Výrobná firma Milimeter s.r.o. je zameraná na výrobu interiérových zariadení a mobiliáru do záhrad či na terasy, ako aj na drobné drevostavby.

Bratislava 3,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

TW Trade, s.r.o.

Zaoberáme sa výrobou a predajom záhradníckych a dekoratívnych prvkov z prírodného a umelého kameňa. Ponúkame drviny, kamienky, solitéry, obkladové pásiky a panely, dlažby, šlapáky, murovacie kamene a veľa iného. Dovážame prírodný kameň z rôznych krajín sveta: z Talianska, Nemecka, Grécka, Bulharska, Turecka, Číny, Indie či Brazílie. Kompletnú ponuku produktov vr.fotografií nájdete na našich www.

Unhošť,  Kraj: Středočeský
Štát: cz Česká republika Viac...

A-MGM - Martin Hečko

Zameriavame sa na výrobu opláštenia a prekrytia markíz a záhradných terás, výrobu autoplachiet, výrobu reklamy - nápisy, digitálna potlač, samolepky, výrobu mobilných skladových hál, prenájom párty stanov, upratovanie firemných priestorov a drobné údržby.

Smolenice,  Kraj: Trnavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Jan Vohradský

Naša spoločnosť ponúka široké spektrum služieb v oblasti renovácií a vybavenia bytu či domu. Zabezpečujeme stavebné úpravy interiéru aj exteriéru, vybavenie nábytkom a bytovými doplnkami z moderných materiálov.

Kladno,  Kraj: Středočeský
Štát: cz Česká republika Viac...

KOCHLIK-Anna Világiová

Veľkoobchodný a maloobchodný predaj talianskych kvetináčov z PE živice. Kvetináče sú mrazuvzdorné, nerozbitné, ľahké, odolné ÚV žiareniu. Kvetináče dodávame v rôznych farbách, veľkostiach, v dizajnu modernom aj rustikálnom. Máme obrovský výber, aj veľkorozmerné - na výsadbu stromov. Sme výhradným dovozcom troch fabrík.

Bratislava 1,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...