ABC Slovenského HospodárstvaNábytok a podlahové krytinyZáhradný nábytok
×

Záhradný nábytok - Firmy

HEDA export-import, spol. s r. o. - dřevěné hračky a loutky

Ponúkame veľkoobchodný a maloobchodný predaj českých drevených hračiek, bábok, maňušiek, bábkových divadiel, didaktických pomôcok Montessori, bytových a módnych doplnkov a smaltovaných šperkov. Hlavným sortimentom sú bábky všetkých veľkostí a materiálov, rozprávkové aj známych postavičiek Spejbla, Hurvínka a Máničky vyrábané v licencii a so súhlasom Divadla Spejbla a Hurvínka v Prahe.

Brno,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

PALUBKY KOTEN s.r.o.

Špecializujeme sa na predaj dreveného materiálu a výrobkov. Ponúkame palubovky, podlahy, rezivo, terasy, záhradný nábytok, nátery na drevo, lišty, škárovky, OSB dosky a mnoho ďalšieho.

Jihlava,  Kraj: Vysočina
Štát: cz Česká republika Viac...

A J Produkty a.s.

Zaoberáme sa predajom kancelárskeho nábytku a príslušenstva, vybavenia pre dieľne, predajom regálovej a manipulačnej techniky, vybavenia šatní, príslušenstva pre vstupné priestory, zariadenia jedální, reštaurácií a vybavenia predajných priestorov.

Bratislava 2,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...
Text je preložený automatickým prekladačom.

AV INTERIÉRY

Sme firma zaoberajúca sa návrhmi a realizáciou interiérov. Vybavujeme reštaurácie, penzióny, ale aj súkromné ​​domy, alebo byty. Ponúkame vám štýlový, Chalupársky nábytok, Indický nábytok v koloniálnom štýle, alebo v štýle Provence. Predávame štýlový, Chalupársky nábytok z exotických drevín ako indický palisander, alebo teak a dekoračné bytové doplnky a osvetlenie v industriálnom štýle.

České Budějovice,  Kraj: Jihočeský
Štát: cz Česká republika Viac...

Stavebno-dozorná s.r.o.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa komplexnou stavebnou činnosťou. Špecializujeme sa hlavne na výstavbu murovaných rodinných domov, zrubových a panelových drevodomov a nízkoenergetických drevostavieb na kľúč. Ďalej naša spoločnosť ponúka služby stavebného dozora, stavbyvedúceho, výstavbu záhradnej architektúry a drobných drevostavieb (altánky prístrešky pre autá).

VECO - Mont s.r.o.

Našim zákazníkom poskytujeme kvalitné služby v oblasti predaja a požičiavania stanov, lavíc, stolov, stoličiek a ďalšieho stanového vybavenia pre spoločenské podujatia, výstavy, gastronómiu či predajné akcie. V našej ponuke nájdete párty stany, veľkostany, rýchlorozkladacie stany, stany na svadby, predajné stánky. Zabezpečujeme záručný a pozáručný servis na nami dodávané stany.

Blatná na Ostrove,  Kraj: Trnavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

TW Trade, s.r.o.

Zaoberáme sa výrobou a predajom záhradníckych a dekoratívnych prvkov z prírodného a umelého kameňa. Ponúkame drviny, kamienky, solitéry, obkladové pásiky a panely, dlažby, šlapáky, murovacie kamene a veľa iného. Dovážame prírodný kameň z rôznych krajín sveta: z Talianska, Nemecka, Grécka, Bulharska, Turecka, Číny, Indie či Brazílie. Kompletnú ponuku produktov vr.fotografií nájdete na našich www.

Unhošť,  Kraj: Středočeský
Štát: cz Česká republika Viac...

A - MGM - Martin Hečko

Zameriavame sa na výrobu opláštenia a prekrytia markíz a záhradných terás, výrobu autoplachiet, výrobu reklamy - nápisy, digitálna potlač, samolepky, výrobu mobilných skladových hál, prenájom párty stanov, upratovanie firemných priestorov a drobné údržby.

Smolenice,  Kraj: Trnavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Jan Vohradský

Naša spoločnosť ponúka široké spektrum služieb v oblasti renovácií a vybavenia bytu či domu. Zabezpečujeme stavebné úpravy interiéru aj exteriéru, vybavenie nábytkom a bytovými doplnkami z moderných materiálov.

Kladno,  Kraj: Středočeský
Štát: cz Česká republika Viac...

KOCHLIK-Anna Világiová

Veľkoobchodný a maloobchodný predaj talianskych kvetináčov z PE živice. Kvetináče sú mrazuvzdorné, nerozbitné, ľahké, odolné ÚV žiareniu. Kvetináče dodávame v rôznych farbách, veľkostiach, v dizajnu modernom aj rustikálnom. Máme obrovský výber, aj veľkorozmerné - na výsadbu stromov. Sme výhradným dovozcom troch fabrík.

Bratislava 1,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Matúš Hladík

Slovenský výrobca a predajca sedacích vakov, bytových doplnkov. Ponúkame potlač sedacích vakov, prenájom sedacích vakov.

Stará Turá,  Kraj: Trenčiansky
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Mgr. Ľudmila Tarková TANA

Firma sa zaoberá predajom a kupovaním starožitností, nábytku, bytových doplnkov (lampy, porcelán, sklo, misy, tácky, sošky) vykupovaním pozostalostí.

Nitrian.Hrnčiarovce,  Kraj: Nitriansky
Štát: sk Slovenská republika Viac...

TANABA s.r.o.

Obchod so štýlovým vintage nábytkom a vidieckymi bytovými doplnkami v provensálskom štýle, netradičné retro dekorácie, rustikálny nábytok.

Nitrian.Hrnčiarovce,  Kraj: Nitriansky
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Dominik Sekereš SEKI

Naša firma sa zaoberá výrobou a predajom drevárskych produktov.

Martin,  Kraj: Žilinský
Štát: sk Slovenská republika Viac...