Záhradný nábytok - Firmy

A & H Invest Czech, s.r.o.

Zaoberáme sa predajom stavebného materiálu a doplnkového príslušenstva, disponujeme bohatým sortimentom produktov. V našej ponuke môžete nájsť obklady, dlažbu, sanitu, lepidlá, polystyrén alebo farby a laky.

Praha 8,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

ABC service, obchodní společnost s.r.o.

Prevádzky: Praha, Frýdek-Místek, Mošnov

Sme špecialisti na dodávku dielov pre oplotenie.

Máme najväčšie plotové centrum v regióne.

Ponúkame tiež prírodný kameň, dlažby, obklady, okruhliaky...

Zo záhradných doplnkov si určite vyberiete krby, ktoré inde nenájdete.
Navštívte nás alebo naše stránky.

Praha 3 - Žižkov,  Kraj: Hl. město Praha
Štát: cz Česká republika Viac...

A J Produkty a.s.

Zaoberáme sa predajom kancelárskeho nábytku a príslušenstva, vybavenia pre dieľne, predajom regálovej a manipulačnej techniky, vybavenia šatní, príslušenstva pre vstupné priestory, zariadenia jedální, reštaurácií a vybavenia predajných priestorov.

Bratislava 2,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

PPH "RENATA" Spolka Jawna

Sme výrobcom čalúneného nábytku. Zaoberáme sa predovšetkým výrobou rohových sedačiek, kresiel, sedacích súprav, taburetiek. Používame len kvalitný materiál, vďaka ktorému je náš nábytok estetický a funkčný. Viac o našom sortimente na našich stránkach.

Twardogóra,  Kraj: Dolnośląskie
Štát: pl Polsko Viac...

DAWID KECZ "KEDA"

Zaoberáme sa výrobou nábytku. Zameriavame sa na výrobu kuchynského a obývacieho nábytku. Dokážeme vyrobiť nábytok na želanie zákazníka. V sortimente môžete vyberať z kuchynských liniek, postelí, obývacích stien, stolov a stoličiek. Viac na stránkach.

Odolanów,  Kraj: Wielkopolskie
Štát: pl Polsko Viac...

HEDA export-import, spol. s r. o. - dřevěné hračky a loutky

Ponúkame veľkoobchodný a maloobchodný predaj českých drevených hračiek, bábok, maňušiek, bábkových divadiel, didaktických pomôcok Montessori, bytových a módnych doplnkov a smaltovaných šperkov. Hlavným sortimentom sú bábky všetkých veľkostí a materiálov, rozprávkové aj známych postavičiek Spejbla, Hurvínka a Máničky vyrábané v licencii a so súhlasom Divadla Spejbla a Hurvínka v Prahe.

Brno,  Kraj: Jihomoravský
Štát: cz Česká republika Viac...

Gránit Kontakt s.r.o.

Špecializujeme sa na výrobu a predaj výrobkov z prírodného kameňa. Ponúkame náhrobné a urnové kamene, obklady a dlažbu, kuchynské a kúpeľňové pulty, záhradný nábytok a rôzne doplnky vyrobené na zákazku.

Dunajská Streda,  Kraj: Trnavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

ART-TEL s.r.o.

Zaoberáme sa výstavbou záhradnej architektúry, drobných drevostavieb - záhradného nábytku, altánkov, prístreškov pre autá a ďalších. Špecializujeme sa na komplexnú stavebnú činnosť a stavby na kľúč. Ponúkame prácu stavebného dozoru a stavbyvedúceho. Zameriavame sa na výstavbu drevodomov - klasických alebo panelových a nízkoenergetické drevostavby.

KONTACT SERVIS s.r.o.

Firma Kontact servis s.r.o. je prvotný výrobca produktov z agátového dreva. Zaoberáme sa výrobou a montážou drevených terás, dreveného fasádneho obkladu, výrobou záhradného nábytku, plážových lehátok a iného nábytku do exteriéru a interiéru. Východné Slovensko, Prešovský kraj, Humenné.

Humenné,  Kraj: Prešovský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

VECO - Mont s.r.o.

Našim zákazníkom poskytujeme kvalitné služby v oblasti predaja a požičiavania stanov, lavíc, stolov, stoličiek a ďalšieho stanového vybavenia pre spoločenské podujatia, výstavy, gastronómiu či predajné akcie. V našej ponuke nájdete párty stany, veľkostany, rýchlorozkladacie stany, stany na svadby, predajné stánky. Zabezpečujeme záručný a pozáručný servis na nami dodávané stany.

Blatná na Ostrove,  Kraj: Trnavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Milimeter s.r.o.

Výrobná firma Milimeter s.r.o. je zameraná na výrobu interiérových zariadení a mobiliáru do záhrad či na terasy, ako aj na drobné drevostavby.

Bratislava 3,  Kraj: Bratislavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

TW Trade, s.r.o.

Zaoberáme sa výrobou a predajom záhradníckych a dekoratívnych prvkov z prírodného a umelého kameňa. Ponúkame drviny, kamienky, solitéry, obkladové pásiky a panely, dlažby, šlapáky, murovacie kamene a veľa iného. Dovážame prírodný kameň z rôznych krajín sveta: z Talianska, Nemecka, Grécka, Bulharska, Turecka, Číny, Indie či Brazílie. Kompletnú ponuku produktov vr.fotografií nájdete na našich www.

Unhošť,  Kraj: Středočeský
Štát: cz Česká republika Viac...

A-MGM - Martin Hečko

Zameriavame sa na výrobu opláštenia a prekrytia markíz a záhradných terás, výrobu autoplachiet, výrobu reklamy - nápisy, digitálna potlač, samolepky, výrobu mobilných skladových hál, prenájom párty stanov, upratovanie firemných priestorov a drobné údržby.

Smolenice,  Kraj: Trnavský
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Štiavnická sudáreň SK, s.r.o.

Špecializujeme sa na výrobu a predaj drevených sudov rôznych veľkostí, atypického a záhradného nábytku, kúpacích kadí, reklamných a darčekových predmetov z dreva. Zaoberáme sa repasáciou starožitných drevených predmetov.

Banská Štiavnica 1,  Kraj: Banskobystrický
Štát: sk Slovenská republika Viac...

Jan Vohradský

Naša spoločnosť ponúka široké spektrum služieb v oblasti renovácií a vybavenia bytu či domu. Zabezpečujeme stavebné úpravy interiéru aj exteriéru, vybavenie nábytkom a bytovými doplnkami z moderných materiálov.

Kladno,  Kraj: Středočeský
Štát: cz Česká republika Viac...
Zadajte svoju ponuku
Chcem predať Zadajte svoju ponuku
Zadajte dopyt ZDARMA
Chcem kúpiť Zadajte dopyt ZDARMA
Chcem e‑shop Prevádzkujte vlastný e-shop
Referencie

Jsme zapsaní první měsíc a naše webová prezentace je již na první straně Google, což se mi dříve nepodařilo žádnou placenou optimalizací.

Jana Höklová
Ředitelka firmy HEDA export-import, spol. s r.o.

Informácie e-mailom
Objednajte si zaujímavé ponuky a dopyty na svoj e-mail.